Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Listopad 2006

Z Mafie

29. listopadu 2006 v 20:06 | SmuRf |  Útržky
Když už budem teočit ten film o Mafii, dávam sem dvě hlášky ze hry, kterou se budem asi hodně inspirovat!

Jak říkávala moje máma, je lepší umřít starej a chudej, než mladej a bohatej...
Tommy Angelo

Vezměte si tyhle baseballové pálky, jo a na týhle je podpis nejlepšího hráče ligy!
Fakt Vincenzo? Tomu sem vždycky fandil! A je ten podpis pravej?
No není ale ten koho s tim praštíš přes xicht se tě na to ptát nebude.
Kytara

27. listopadu 2006 v 21:23 | SmuRf |  Smurf
Že bych se už možná konečně rozhoupal k tomu abych se naučil hrát na kytaru? Aspoň pár songů? Bych to chtěl hrozně umět, ale vždycky si říkam jak se to budu učit a nakonec z toho nic není :P
Tak ale teď snad už bych moh začít, no uvidim kolik bude zejtra času!
Zeptam se táty na základní akordy vemu do ruky jeho akustiku a už to pojede, a pak se probudim ;)Prince Arthas

27. listopadu 2006 v 21:18 | SmuRf |  Hry
Kdo hrál Warcraft 3 zná určitě nejcharakterističtější postavu celé hry.
Ano je to Arthas.... Statečný lidský paladin, ochránce utlačovaných, syn krále Lordaeronu lorda Terenase. Do země jeho otce se ale pomalu vplíží zlo, které se snaží mladý Arthas zastavit. Postupně zjistí, že za vším asi stojí ďábelský Dreadlord Mel'Ganis.
V tuto chvíli začíná Arthasova proměna k horšímu. Mel'Ganis nakazil obyvatele jednoho města tím, že se pomalu mění v zombie do jeho vlastní armády. Arthas bez jakéhokoliv hledání léku nebo podání pomocné ruky celé město bez lítosti zmasakruje, aby se armáda temnot dále nerozšiřovala. Mel'Ganis po této své porážce uteče na ledový kontinent Northrend. Arthas se protí vůli svého opečovávatele, hrdiny Druhé války, Uthera Lightbringera rozhodne Dreadlord následovat a vykonat na něm svou pomstu za zpustošené království. Ten mu ale stále uníka, nakonec přímo z Lordaeronu přijede královský posel a okamžitě odvolá Arthase a jeho vojsko zpět do království. Arthas ale ještě před naloděním zničí všechny vlastní lodě pomocí najatých žoldáků, které potom předhodí vlastním lidem se slovy, že ty zrůdy zničily jejich jedinou cestu domů.
Arthas doufá, že vítězství nad Mel'Ganisem mu zajistí legendární meč Frostmourn (Mrazivý Smutek) který se se svým přítelem Muradinem vydají hledat. Když meč naleznou zjistí Muradin, že čepel je prokletá.
Arthasovi to je jedno, přistoupí k meči a přísahá, že je ochoten zaplatit jakoukoliv cenu aby zbavil svůj lid zla s pomocí Froustmournu.
Meč se vymrští z ledového zajetí, úlomky ledu ale zabijí Muradina. Arthas tuto skutečnost bezeslova přejde a vrátí se do základního tábora. Následuje epická bitva s Dreadlordem ze které vyjde Arthas vítězně a tak konečně dosáhne své odplaty.....
Arthasova zaslepenost ještě umocněna temnou magií meče způsobí, že Arthas se zpronevěří všem zásadám za které byl vždy ochoten položit život a konvertuje na stranu temna.
Vrátí se oslavován do království. Kde za slov: You need no longer to sacrifice for your people, you no longer need to bear the weight of your crown. I have taken care, of everything! zabije svého otce a za zvuku osudového zvuku zvonů říká
"This kingdom shall fall, and from the ashes will arise a new order, that will shake the very foundations of the world!" (Toto království padne, a z popela povstane nový řád, který otřese samotnými základy Země!"

Arthas je rozhodně můj nejoblíbenější herní hrdina, je to prostě nejzajímavější postava kterou sem kdy viděl a hrál za ní. Naprostej klaďas kterej ale všechny zradí a změní se na nepřítele na život a na smrt. Líbí se mi hlavně způsob jakým to provede (královražda). Lidi co mají tu smůlu ho poté potkat mu také říkají dobrym titulem a to Fallen Prince.......
Takhle nějak si představuju opravdovýho Dark Lorda :)

Drain You

27. listopadu 2006 v 20:19 | SmuRf |  Myšlenky/Názory
Asi jsem v pátek pochopil o čem zpívá Kurt Cobain v songu Drain You z alba Nevermind. Zrovna sem si četl tu část kdy se rozejde se rozejde se svojí láskou Tobi Vailovou.
Sám Kurt o tom songu říká že je to jeden z jeho nejoblíbenějších, a nechápe např. proč mají lidé radší Smells like teen spirit než právě Drain You.
V songu se zpívá.

One baby to another said,
I'm lucky to met you
......
It is now my duty to completely drain you.

-

Jedno dítě povídalo druhému,
Mám štěstí, že jsme tě potkala!
.....
Ale teď je mojí poviností úplně tě vysát

Příjde mi to jako že sem v podobný situaci :( od tý doby co sem přišel o Týnu, holku a zaroveň i svojí nejlepší kamarádku, se všechno změnilo k horšímu a myslim že už se to nikdy nezlepší, už nikdy to s ní nebude stejný (jak zas zpívá Kurtova manželka Courtney - Never gonna be the same again - Nikdy to nebude stejný).......
Ten text to přesně vystihuje, to co se stalo a co se teď děje.....
It is my duty to completely drain you - mám pocit jako by ze mě Týna vysála některý moje části. Docela sem se zahrabal do sebe, nechci navazovat žádný známosti prostě občas se mi nechce dělat vůbec nic. Nevim o čem se s lidma bavit, a to se mi nikdy dřív nestávalo......
Je to těžký, jak s oblibou říkáme s Hjůdem.

Tak tohle mě fakt jako dostalo xD

27. listopadu 2006 v 18:53 | SmuRf |  Filmy a knížky
Předabovanej Pat a Mat, tak koukněte! Se zasmějete jako já ;)

Že by? (o filmu)

26. listopadu 2006 v 18:44 | SmuRf |  Takovej jako deník
Byl nápad natočit ten náš budoucí film černobíle, nebo ho rozdělit na jednotlivé kapitoly. Každou novou kapitolu by uváděl nový obrázek z dílny kámoše, kterej se aktivně věnuje photoshopu :) ty obrázky bysme si samo nafotili sami a mělo by to bejt něco ve stylu tý mrtvoly toho chlápka jak má zabořenou hlavu do tý pizzy a kolem je krev (z Mafie)..... no něco z toho se snad uchytí!
Myslel sem sice trošku jinej obrázek ale tenhle je taky fajn :)

Novej Albert!

26. listopadu 2006 v 18:37 | SmuRf |  Myšlenky/Názory
Jak sem tam včera makal v tom Albertovi, přemejšlel sem o tom, proč se musí zboží rovnat do regálů a ještě se správně dávat aby zákazník viděl co si kupuje...... i při tomhle perfektně přehlednym systému se mě ale spousta lidí furt ptá kde by našli tohle a jestli nevim kde se nachází tadyto atd!
Tak mě napadl revoluční systém HYPERMarketů! Lidi by nic nemuseli hledat, byla by prostě celkem velká místnost ve které by byla jedna velká hromada všeho zboží a lidi by si tim tak proplouvali, prohrabavali se a hledali by si co sami potřebujou a vůbec by se nemuseli orientovat v regálech.
Možná je ten nápad takovej trošku bordelářskej ale takovej já už sem :)

!tady máte zjednodušeninu toho jak by to asi mělo vypadat!"Povýšení" v práci

25. listopadu 2006 v 21:52 | SmuRf |  Takovej jako deník
Dneska sem zase dělal v Albertovi něco novýho! Konečně, aspoň už to nebyl takovej stereotyp, prostě ke mně v jednu chvíli přišel ten týpek co to tam dneska organizoval a řek mi že potřebuje abych mu s něčim vypomoh! Tak já jakože jo jasně v pohodě, a von že budu tak jednou za půl hodiny zaskakovat do takový tý lahvárny jak tam lidi vracej vypitý flašky od pivek... a že to tam budu rovnat a davat do krabic a třídit! Byste nevěřili kolik sem dneska viděl flašek :) bych ani nevěřil že lidi toho tolik vypijou za jeden blbej den, zejtra jich tam bude stejně nebo i víc!
BTW: nejvíc bylo určitě Gambáčů a Staroušů, ale objevil se párkrát Blanickej rytíř s kterym má neblahý zkušenosti Hrombyho táta, nebo pro mě tajemné pivo s názvem D!
Ho Ho Ho

25. listopadu 2006 v 21:47 | SmuRf |  Myšlenky/Názory
No tyjo za měsíc sou vánoce!!!FUTURAMA

25. listopadu 2006 v 21:14 | SmuRf |  Filmy a knížky
Seriál od kámoše, je to druhé veledílo tvůrce velmi úspěšných Simpsnů, který mam mimochodem taky rád! CD s Futuramou sem měl asi tejden doma a moc se mi do toho nechtělo, dneska sem se ale překonal a vzal sem si rovnou 6 dílů najednou!!!
A musim říct že to sou takový Simpsnovi v budoucnosti :) pěkná animace, dobrý postavy (jednooká vetřelkyně, kluk který přichází z roku 2000 do roku 3000, a robot Bender, který se musí pořád nalejvat alkoholem, který si vytahuje ze skříňky na břiše, protože jinak by zrezl) a dobrá sranda, dost sem se smál a to sem zatim viděl jen pár dílů....
a hláška na konec : Kiss my shiny metal ass :))

rozhodně doporučuju!Stopařův průvodce galaxií (1.díl)

25. listopadu 2006 v 21:08 | SmuRf |  Filmy a knížky
Všichni tuhle knížku vychvalujou a přirovnávaj k červenýmu trpaslíkovi...
Dneska sem dočet, a mám z toho takový smíšený pocity. Na jednu stranu je to nápaditý ale v některejch chvílích zbytečně rozvláklý. Taky sem čekal po vzoru Červeného trpaslíka hodně humoru, u kterýho se člověk klidně směje i nahlas :) tady sice sou vtipy který pobavěj ale né tak moc jak v Trpaslíkovi.
Nejzajímavější postava je určo maniodepresivní robot Marvin, ty jeho průpovídky o tom jak je život na nic, a jak je jeho IQ větší než IQ lidí co mu poroučí stupidní úkoly, a ke konci donutí lodní počítač policejní lodi k sebevraždě po pěti minutách obyčejného hovoru :))
Musim si ještě pučit nějaký další díly týhle série, a možná změnim názor !


Titulní song k Bondovi

23. listopadu 2006 v 21:47 | SmuRf |  Muzika
Titulní song k nový bondovce nazpíval zpěvák Chris Cornell, kterej je známej hlavně svým působením v grungeové kapele Soundgarden a v současné době úspěšné skupině Audioslave! Sám vydal pro mě ucházející sólový album.
Bondovská písnička se jmenuje You (Try to) know my name. Song sem měl doma ještě než sem film viděl a teda nepřišel mi moc dobrej, ale v kině se všecko změnilo. K úvodním animovanejm titulkům se dost hodí a zní o dost líp než jen tak doma....


Bond, James Bond

23. listopadu 2006 v 20:53 | SmuRf |  Filmy a knížky
S kámošema sme dneska byli na novym Agentovi 007!
Ještě než film vyšel všichni kritici atd říkali že film bude propadák a že bez Pierce Brosmana to nebude ono.... Ale po vydání filmu lidi začali mluvit jinak, že se sice agent 007 změnil ale dobré jméno série zůstalo dobře zachováno.
Obojí je pravda.....
Film je dobrej, povedený scény! Hlavně letištní honička nejdřív v hale a pak na letištní ploše s přistávajícími letadly, pak to jak se James naprosto brutalně vyseká se svým Astonem Martinem :) a úplně ke konci střelba v Benátském domě, kterej se začne po chvíli celej potápět! Bomba :)
Ale zase je pravda že bez Pierce Brosmana James Bond ztratil na upravenosti a eleganci. Pierce Brosman ať byl v sebevětším nebezpečí, vždy učesaný a víceméně čistý-nezakrvácený :) Daniel Craig se tady s tim moc nesere, ve filmu střílí na všechny strany, je zmlácenej a vypadá fakt zmláceně.... byl celej zakrvácenej, upocenej, špinavej atd. Filmu prostě přibyla taková temnější a možná i reálnější atmosféra, která je ale podle mě na škodu :( Jo a další změna jsou Bondovi oči, ten novej Bond je má totiž až nereálně modrý, skoro jako Kurt.
Jen tak jako obrázky obou Agentů jejího královského veličenstva - pro srovnání ;)


BTW: ve filmu se objevilo zajímavý jméno Seňor Gallardo, kámoše kterej má nick Gallardo to docela potěšilo !

Kino 23.11.2006

23. listopadu 2006 v 20:39 | SmuRf |  Takovej jako deník
Jóó dneska po škole bylo KINO, ještě předtim sem ale musel jít do knihovny zaplatit upomínku (15,-Kč) za nevrácenou knížku..... Po cestě domů sem potkal Messiera a Biky, který šli naproti Pétě která šla se mnou do tý knihovny. Pak sem doběh domů a okamžitě vyrazil na bus, stih sem to úplně přesně.
V kině sme uplatnili nějaký slevenky a pak šli koukat na novýho bonda..... vic v sekci filmy ;)
Jinak těšim na zejtra, máme ve škole jen tři hodiny a dem na desátou, to bude paráda !Z biologie

23. listopadu 2006 v 20:23 | SmuRf |  Útržky
Z dnešní biologie krásná věta xD


Ta hezká kytička prostě položí hlavičku a chcípne!


Co bych si chtěl teď sehnat?

22. listopadu 2006 v 20:35 | SmuRf |  Muzika
Měl bych si sehnat CD My Chemical Romance, většina recenzí co sem čet ho dost vychvaluje tak by to nemuselo bejt špatný.....
A taky by to chtělo konečně nějakou studiovku od Goo Goo Dolls, abych věděl jak zněj normálně a né na koncertě...

To mi připomíná že jdu napsat Páje jaký je dobrý CD od Kornů, Pája byla a myslim, že eště je, jejich věrná posluchačka ;)

Dobrý den máte tady nějaký bejzbolky? 22.11.2006

22. listopadu 2006 v 20:27 | SmuRf |  Takovej jako deník
tak tohle je Gallardo v mafiánskym klobouku
Dneska se ve škole rozběhla pořádná debata o tom mafiánským filmu co budem natáčet. Konečně ;) probíralo se co by šlo a co ne, co se hodí a co patří někam jinam. Popřemejšleli jsme o oblečení a zbraních. Nakonec to vypadá na dlouhý mafiánský kabáty, nebo saka s typickym kloboukem )to je ten co má kámoš na hlavě na fotce nahoře). A zbraně, usoudili sme že Thomsna (domácky Tomíka) asi jen tak neseženem. Tak sme se dohodli na jednoduchejch pistolkách a jednohlasně sme zavrhli něcí UZInu :) přece jenom je to trošku jiná doba než současnost....
Pak přišel další nápad, baseballová pálka a boxery! S těmahle věcma bysme se mohli taky po mafiánsku vyřádit.... Boxer je ale ve třídě myslím jen jeden a pálky nejsou tak jistý od Adama. Někdo v tu chvíli plácl že v tržnici prodávaj pálky za pade. Tak se hnedka vytvořila skupinka, která byla po škole ochotná pro pálky jet! A to sem byl já, Tomáš, Marek, druhej Tomáš a Jirka, cesta pohoda, akorát se mi celou dobu smáli kvůli mýmu strhanýmu platu v Albertovi :)
Pak přišli Holešovice, vystoupili sme a vnořili se do Tržnice, chvíli sme jen tak bezcílně bloumali a pak sme se vrhli do jedné z postraních uliček. Došli sme k prvnímu obchodu, kde byly vystaveny hodinky, blbosti pro děti, oblečení, a pak zapalovače a ňáký boxery. Prvně sme se slušně zeptali čínského pána jestli tady jako neprodává bejsbolový pálky. Ten nám nerozuměl a zeptal se co si přejem. Dali sme se do smíchu a po jeho vyjádření že pálky nemá sme šli dál. U dalšího krámku sme se zase zkusili vyptat na cenu boxerů, Adam koupil ten svůj za pade na Rajský tak sme byli zvědavý za kolik to bude tady....
Bylo to od 150 do 100 korun, a to se nám moc nechtělo. Tomáš pak ještě jednoho prodavače zkoušel a ptal se asi pětkrát kolik stojí ten stejnej boxer akorát v jiný barvě, nakonec mu chlapík řekl že je blázen :) Skoro sme to už vzdali ale pak sme zkusili ještě pár dalších a v jednom sme uplatnili skupinovou slevu, kdy se z z původní ceny 100 za jeden kus vyklubala skoro lidová padesátka za jeden boxer, což už de! Prolezli sme eště army shop ale basebolky byly děsně drahý :(
Bestovka byl číňan kolem kterýho sme procházeli, ten si držel nějakýho nakupujícího a v podstatě křičel: "PUMÁÁ, ELKÓÓÓ!!!!" a pak taky jak si Jirku asi tři chlapíci postupně odchytli a nabízeli mu slušivé svetříky.....!
Fakt dobře strávený odpoledne, byla prdel a nakoupili sme co sme chtěli za příznivou cenu!

Jooo to sem já, focený ve škole na akci i při hodině

22. listopadu 2006 v 20:12 | SmuRf |  Smurf
Nj tenhle klobouk ještě asi použijem v natáčení našeho filmu o MAFII, tenhle konkretně bude mít nějakej ruskej překupník vodky bych to tak viděl :)
A tohle je zas ve škole, přesně na biologii, zrovna sem zkoušenej, sem ten vpravo v černym triku. Uměl sem a tak sem dostal první dobrou známku z bižule v tomhle roce, krásnejch 1- !

Btw jinak sedim vedle toho kluka z kterýho sou vidět jen vlasy a kus červenýho trika, to je Dejv :)

Happy tree friends :)

20. listopadu 2006 v 22:27 | SmuRf |  Útržky
Sledoval sem takhle večer pár dílů Happy Tree Friends (každej zná, parádní kreslená brutalita) a pak sem zkoušel na netu najít ňáký trika s Happy friendama na prodej. Tak sem projel pár stránek a furt nic, narazil sem jen na prodej DVDček a u nich byl popis. Ke konci bylo psaný, že se to doporučuje jen otrlým a duševně zdravým jedincům nad patnáct let atd. A celej článek končí větou:

Žádná z animovaných postaviček nebyla během natáčení zraněna. Všechno je jen jako. Jako v životě.

Docela drsný i vtipný když se nad tim člověk zamyslí :)