Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Náš film

20. listopadu 2006 v 8:22 |  Takovej jako deník
Na tý čtvrteční akci ve škole sme lidem z nový školy ukázali ten náš film co sme natočili se starou třídou! A teda se jim to překvapivě líbilo :) A byli hnedka nadšený z toho jak sem je už předtim přesvědčoval abysme natočili nějakej vlastní film.
Jak sme to zatím probírali, ještě furt nemáme přesně o čem by to mělo bejt, máme jen pár náznaků/nápadů, který by se daly použít, jako třeba :
že film bude něco ve stylu kobry 11 ale bez aut, prostě kriminálka. Drsnej detektiv v kabátu s pistolí, loupež v bance s ponožkou na hlavě, detektiv se vydává po lupičově stopě, nalézá vodítka, navštěvuje a uplácí informátory. Až nakonec objeví kde by se zločinec mohl skrývat.... Tak naběhne zásahová jednotka v kuklách, výkřiky "ani hnout policie!!" atd.
nebo další možnost, a to mi příjde jako dost dobrej nápad. Něco na styl hry Mafia.... film o mafii, všichni dlouhý kabáty, pistole pod nima, války gangů atd. klidně bysme mohli použít hlášky z tý hry + si přidat nějaký svoje vlastní a mohlo by to bejt povedený.
anebo poslední nápad, a to mě napadlo ještě dřív než jsem viděl to Sin City, že bysme mohli udělat ty příběhy propletený do sebe. Setkávali by se ve vypjatejch situacích a postavy bysme viděli z jakoby ze dvou pohledů.
Hlavně už se těšim až začnem natáčet, stříhat a přidávat muziku, to je na filmech to nejlepší!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama