Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

O Him, a Systemech ;)

20. listopadu 2006 v 16:57
Him
Známá finská kapela, mixuje dohromady alternativní metal a smutné gotické melodie. Jejich skladby se pohybují od pomalých baladických songů o smrti a ztracených láskách až po rychlé a dynamické písničky. Jejich stylu se přezdívá Love Metal, když poslechnete pochopíte :)
Každá kapela musí mít nějaký velký hit s kterým prorazí na světovou hudební scénu. U Him to byla výborná písnička Join Me, o které sem se na netu dočet že byla nejdřív použita v nějakém filmu s depresivnějším názvem Join me in death. Název byl po objevení kapely médii změněn na daleko stravitelnější Join me.
Frontman Him je zpěvák, textař Vile Valo, a znakem kapely je Hertagram, něco jako pentagram ale je v něm ukryto srdce (dole je obrázek).

System of a Down
Jó Systémové to je kapela kapel :) jedna z nejlepších, musím si od nich sehnat všechny CD, zatim mam jen jejich asi nejznámnější Toxicity a pak dvě novější Mezmerize, a o trochu horší Hypnotize.
Členové jsou všecko arménci z Libanonu, a na jejich CDech vytváří skvělou směsici metalového řevu, křehkého šepotu a silných melodií a drsného hudebního podkladu.
Tahle muzika se děsně blbě popisuje, to si musíte poslechnout, je to prostě nářez! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama