Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Po škole

10. listopadu 2006 v 21:27 |  Myšlenky/Názory
Dneska hnedka ze školy jsme jeli na sraz v metru s Áádou, nakonec se na tom srazu celkem objevila i Lenka, Košovka, Messier, Smeta, Jana, plus nás pět ze špitálský (sry jestli sem na někoho zapomněl) tak sme si řekli že půjdem do staý školy kouknout za učitelama a tak.
Občas o tom v poslední době přemejšlim a došel sem k názoru že kdybych si měl vybrat jestli tu novou třídu nebo tu starou tak bych bral určitě tu starou. Tady nejde o ňáký osobní problémy, právě že vůbec ta moje nová třída je naprosto bezvadná, našel sem tam spoustu lidí se kterejma se doufám budu znát až do smrti, je tam sranda padaj hlášky prostě všechno co je potřeba.... ale něco tomu chybí, nevim možná je to tím že se starou třídou sme toho tolik zažiil tolik se natlemili, vymysleli tolik hlášek smáli se a hádali se skoro devět let.... o každém už jsem něco věděl, dovedl poznat jak se cejtí, pokecat, pomoct, ty lidi my byli prostě blíž...... I když vim, že pár lidí z nový třídy by do tý starý úplně bez probléml zapadlo :)
Ale stejně, ty lidi my chyběj a budou chybět a sem moc rád za srazy, kde se sejdem v docela hojnym počtu pokecáme proberem starý nový záležitosti, starý příhody ze školy zasmějem se a pohoda.... Doufam že ty srazy budou často!

(přiloženej obrázek je z výtvarky, kreslenej Péťou, moc se mi líbil, ale víc by se mi asi líbilo to co Péťa chtěla kreslít původně - jen jednu růži, ale tohle je taky krásný)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikisa Mikisa | Web | 10. listopadu 2006 v 21:28 | Reagovat

Fakt pěknej blog,podívej se i na můj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama