Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Přednáška o AIDS 8.11.2006

8. listopadu 2006 v 21:56 |  Takovej jako deník
Dneska to vypadala na dobrej den
nebyla škola měli sme jít na nějakou přednášku na Václavák do Světozoru něco o pohlavních nemocech, hlavně o AIDS. Sraz s dalšíma lidma z nový třídy na Vysočanský a pak přímo na Můstek. V metru dělali docela bordel, no prostě jako vždycky :) btw byla tam vlastně jedna pěkná holka, červený vlasy a namalovany oči, věk se nedal odhadnout :)
no a pak sme tam najednou byli, kino, tak sme se usadili ja se dvěma kámošema sme se už nevlezli do první řady k ostatním tak sme šli dál a sedli si k nákejm týpkům, jak sem pozdějc zjistil z Reslovky kam chodí Bezi. Prostě vůbec sme se neznali ale přesto sme během toho dopoledne slušně pokecali, takový kamarádsky lidi mám rad, lepší než ty co člověku nic neřeknou.
A přednáška, nejdřív nám tak jako popovídali celkově o AIDS atd a pak nám pustili filma. Sme si říkali co to bude za blbost ale docela mě to překvapilo, sem nečekal že to bude tak jako emotivní, v jednu chvíli a to když se hlavní hrdina, Ind doktor zabývající se AIDS a tak podobně, skoro zblázní, protože je toho na něj v jednu chvíli hrozně moc. Zdá se mu sen o tom že jeho manželka, která by byla radši kdyby léčení pacientů s aids nechal a radši se věnoval jí a dětem, je ve svatebních šatech na poli a odendá ruce s kyticí z břicha a prostě taková krvavá rána a do toho se mu objevujou ty jeho pacienti v tech vypjatejch situacich........ no fakt to mi uplně běhal mráz po zádech.... přednáška byla fakt překvápko, a hlavně konec zadarmo nám rozdávali kondomy a lubrikační gely :D sem jeden gelik nabral, sme planovali že napatláme madla v metru ale ňák z toho sešlo :)
no a pak už byl jen oběd ve škole, doktorka, která vždycky když sem u ní tak mě musí prohmatávat břicho což nejde vydržet pač sem lochtivej jak sviňa :) a za půl hodiny co sem přišel domů sem se zase pakoval a valil na brigádu do Alberta, kde sem makal a vydělával prachy až do půl osmý.... výplata je 14. už se těšim :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama