Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Final Fantasy (videa)

29. prosince 2006 v 21:35 | SmuRf |  Myšlenky/Názory
Ještě než sem odjel pryč, hledal sem jeden song. Bylo to od Ozzyho Osbourna a zpívá se tam v refrénu just another lonely broken hero (... zase další osamělý, zlomený hrdina...). Hledal sem na Youtubu a našel sem po chvíli hledání.
No a k songu bylo samozřejmě video.... a to bylo z filmu Final Fantasy VI : Advent Children.... začal sem na to koukat a úplně mě to pohltilo. Já nemám moc rád japonskej styl (velký voči a obrovitý zbraně) ale tady mi to vůbec nevadilo a dokonce se mi to líbilo.....! To video jsou pospojovaný scény z filmu (honička na motorkách po poušti, šermovačka, beznadějné pohledy hrdinů, mlátička v rozpadlé katedrále aj.) ale jako dost dobře, tak jako skoro dojemně :) a muzika to jen dotváří..... a sem skoro zapomněl, skvělý představování hlavního záporáka: Sephiroth, he's a nightmare. A tam je taková postava s dlouhejma vlasama která se postupně otočí a odejde (na pozadí sou ještě plameny)....
a jak mě to video tak učarovalo tak sem hnedka prohlížel ty co sou s ním podobný žejo a našel sem další tentokrát se songem co taky znám a který sem si kvůli tomu videu okamžitě oblíbil :) (3doors down - Here without you) a to je taky pěkný. Nějak se ani nemůžu rozhoudnout který z těch dvou je lepší...... :)
Tady na tomhle je nejlepší hnedka v podstatě začátek (00:14 až 00:47, hlavně ta část jak stojí u toho meče a zpívá se tam: Thousand lies has made me colder)

(až budete koukat na to video, si to spiš zvětšte at na to pořadně vydíte, na to nekoukejte tady v tom malym okně ;) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 12. dubna 2008 v 11:26 | Reagovat

Když tak je to Final Fantasy VII: Advent children. A mě se víc líbilo to druhý video.

2 FF FF | E-mail | 15. června 2008 v 10:54 | Reagovat

Lepší je FF13 se podívej na Youtube......a názor na to máme stejnej akorád mě to pohltilo kdysi dříve a od té doby sem velkej fanoušek.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama