Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Tejden

13. ledna 2007 v 18:49 | SmuRf |  Takovej jako deník
Teda.... Teda....
Tenhle tejden co zejtra skončí byla smrt sama, jinak to ani říct nejde! Si nedovedete představit jak radostně ale zároveň zničeně sem včera usínal s blaženým pocitem že zejtra nemusím vstávat ve tři čtvrtě na sedum jako do školy. Sobota přišla fakt jako spása z nebes :)
Já myslim že tenhle tejden museli mít všeci co choděj do nějaký školy těžkej, pač už se blíží výzo a učitele zkoušej jak blázni :) U mě to nebylo jiný, fakt každej den kromě středy, sme psali nějakej test, a nejhorší na tom bylo že sem je všechny potřeboval napsat dobře aby nebyly trojky.
Vono nejenom učením tenhle tejden byl strašněj, už v pondělí sem si říkal že vstávání bejt horší nemůže. Pak ve škole to tak jako nějak nešlapalo, celkem i nuda.... no a nejhorší na tom bylo že se to celej tejden stupňovalo! Ou maj god, horší tejden sem snad ve škole nezažil :D
Nejtragičtější byl pátek, to sem fakt měl pocit že vypustim duši na první hodině, což byla výtvarka a bavili sme se o Egyptu ...

Heh a nejhorší na tom je že když sem o tom tak přemejšlel, tak sem zjistil že známky sem si sice docela doře zachránil ale že je mi to celkem na nic. Protože na co my sou známky v budoucnosti, možná tak k zasmání :D příjde mi že sem se tenhle tejden stresoval úplně kvůli zbytečnejm věcem, který by mi měli bejt úplně ukradený :)

Další věc je že venku je hnusně fouka tam vítr a ja sem ošklivě ( :D ) nachcípaný a nebaví mě tady sedět :)


Toť vše, konec hlášení ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama