Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Červenec 2007

Ryby

22. července 2007 v 16:33 | SmuRf |  Psycho/Povídky/Blbosti


-----

Mrté ryby na mě zíraly studenými a nic neříkajícími pohledy. Pak největší z nich zvedla hlavu a promluvila. Svět se otřásl v základech...

-----

Ze Svědectví

22. července 2007 v 16:29 | SmuRf |  Útržky
Vídám jeho tvář ve snech.
Ale nikdo z nich jeho tvář neviděl. Byla vždy zakryta.
"Ty ho vidíš?"
"Ano..."
"Jak vypadá, Tome?"
Tom dlouho mlčel. Stu si řekl, že už asi neodpoví a chystal se pokračovat podle "scénáře", když Tom řekl: "Vypadá jako kdokoliv, koho potkáte na ulici. Ale když se usměje, ptáci padají mrtví z telefoních sloupů. Když se na vás určitým způsobem podívá, vaše prostata zbobtná a močení vás pálí. Trává zežloutne a uschne tam kde si uplivne. Pořád je venku. Přišel z jiného času. Nezná sám sebe. Má jméno tisíce démonů. Ježíš ho jednou shodil do stáda prasat. Jeho jmen je nespočet. Bojí se nás. My jsme uvnitř. Umí kouzlit. Může zavolat vlky a žít ve vranách. Je to král nicoty. Ale bojí se nás. Bojí se..... toho, co je uvnitř."
Tom zmlkl.

---------"Lidé vás nechají tak tajemného, jak jen chcete"

---------

Tyhlety dva útržky jsou z knihy Svědectví od Stephena Kinga, zbejvá mi asi 100 stran. Až to dočtu něco o tom napíšu je to bomba!

Sen

22. července 2007 v 16:17 | SmuRf |  Psycho/Povídky/Blbosti

"Umim přesně napodobit tvůj výraz, když tancuješ s holkou, kterou jsi nikdy neviděl a která ti připomíná mrtvolu""

Robot ze Snu

Soil - Pride

22. července 2007 v 15:07 | SmuRf |  N1 Songs
Tenhle song už tady někde zmíněnej je, ale udělám mu navíc samostatnej článek. Je to totiž song, kterej mi vždycky připomene kdo jsem a kam směřuju!

Přesně se to hodí k brutálním japonskejm řežbám, přesně jako ve videu, který sem našel.Fotografování

22. července 2007 v 14:57 | SmuRf |  Zbytek co se nikam nevešel
Lehce o fotografování.
Focení mi příjde jako skvělá zábava. Proto jsem si taky před nějakým časem pořídíl svůj Olympus 700 Mjů. Upřímně - já fotit moc neumim, hromada fotek je mazlá, nebo divná. Proto jsem rád, když se nějaká dobrá povede. S tou se pak rád i někde předvedu :) Ale ještě předtím a bez toho by to občas nešlo si ji nějak upravim. Na jednoduché úpravy typu - vyříznutí - otočení - zmenšení používám program ACDsee. Má jednoduché ovládání a zároveň je to dobrej prohlížeč fotek. Na nějaké složitější editace používám Photoshop CS2. Přidávání rámečků, textu, efekty atd. Nejčastěji používám dvě funkce, a to nastavení kontrastu a sytosti. To je totiž věc, která mi na fotkách nesmírně vadí. Fotíte krásně barevnou scénu, všude barvičky, pak příjdete domů a fotka je nemastná neslaná, šedá a barvy nejsou tak výrazný jako v reálu. Proto vždycky zvýšim kontrast a pak sytost. Někdy až moc, mám rád hodně barevné fotky na který je radost se koukat :)
Tolik asi o mém vztahu k fotografování....

Tábor

13. července 2007 v 16:18 | SmuRf |  Takovej jako deník
Hotovo...
Prvních 14 dní prázdnin je pryč. Byl jsem na táboře. Když jsem se na něj tenhle rok hlásil myslel jsem si že to je asi na posled. Letošní rok měl bejt trošku zvláštní, neměli jsme už jet jako děti (tak jsme jezdili už asi 6 let) ale jako takový napůl pomocníci vedoucích. Měli jsme větší volnost, např. nebyla večerka, mohli jsme kouřit jak jsme chtěli (jen ne před dětma) a celkově jsme to měli pohodovější. Starali jsme se o děti, pomáhali různým oddílům v celotáborovce atd. Hodně jsem přemejšlel a příští rok asi pojedu opravdu naposled. Jako vedoucí bych asi nejel. Možná zkusit praktikanta ale to je tak všechno. Na vedoucování se fakt necejtím, nemam na to nervy, a myslim že by to ani nebylo ono.