Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Srpen 2007

Fixáááá

30. srpna 2007 v 22:46 | SmuRf |  Muzika
Ááááá strašně se těšim!!!!! Celý dopoledne sem poslouchal Bestiálně Šťastní a Krásu Nesmírnou a těšil se. Na musicserveru sem si přečetl o novym CD Fixyyyy!!!! Vychází na přelomu září a října a bude to podle toho článku fakt bomba - trochu jiný než ty starý CD ale v něčem pořád stejný! Koukněte na to taky!!! Taky sem na myspace našel první vydanej song a je to dobrý, moc dobrý!!!!

Fotoblog

30. srpna 2007 v 14:32 | SmuRf |  Zbytek co se nikam nevešel
Jak jsem včera řekl, tak jsem udělal. Založil jsem dopoledne druhej blog - fotoblog. Budu rád když tam zajdete a kouknete se. Nenajdete tam sice nic jinýho než obrázky, který uvidíte tady ale dozvíte se o nich možná něco novýho. Dále prosím jestli se tam půjdete podívat pls neupozorňovat na tenhle blog, ten fotoblog nechávám volně přístupnej lidem z mýho okolí a byl bych radši kdyby byli jen na tom fotoblogu a né tady.
S barevnym laděnim designu sem se sral docela dlouho, protože od tý doby co sem dělal tenhle blog už uplynulo docela dost času, takže mi to dalo celkem zabrat. Ale výsledek je pěknej, takovej diskrétní!


Filmování (part 3)

30. srpna 2007 v 12:13 | SmuRf |  Myšlenky/Názory
Vzhledem k tomu, že už jsem v předchozích dvou dílech tohodle článku popsal všechno co jsme natočili, bude třetí část o mejch plánech na další filmy.

Foto Blog

29. srpna 2007 v 22:20 | SmuRf |  Zbytek co se nikam nevešel
Brzo (asi zejtra) založim další blog, tentokrát to bude Fotoblog. Je to kvůli fotkám který fotim a dávam sem. K článkům je zařazuju celkem náhodně prostě jak se mi to zrovna líbí. A tak mě napadlo, že každá ta fotka si zaslouží trochu víc péče ode mně. Ten druhej blog bude jen o fotkách - bude vždycky ta fotka, pak nějaký údaje k ní, jak mě to napadlo vyfotit, co to vlastně na tý fotce je a možná třeba i jak ta fotka vypadala před úpravou v nějakym programu....

Afroméén xD

29. srpna 2007 v 22:06 | SmuRf |  N1 Songs
Bez komentáře, to je fakt týpek jakej se jen tak nevidí :D

Ozzy Osbourne (pt.2)

29. srpna 2007 v 22:01 | SmuRf |  Muzika
Útržek z knížky Ozzy a Sharon Osbournovi. Měl sem strašně zvláštní pocit, když jsem tuhle část knihy četl po tom všem povídání o drogách alkoholu a Ozzyho výstřelcích. Bylo to něco úžasnýho!

Ozzy: Nechtěl jsem po zbytek života trčet v Londýnském Toweru, proto jsem se celý večer vzorně choval (narozeniny anglické královny, kam byl Ozzy pozván). Nakonec na jeviště vystoupil Paul McCartney a zahrál několik písní Beatles - All You Need Is Love, Sgt. Pepper Lonely Hearts Club Band a Hey Jude. Víte byl jsem v sedmém nebi, zpíval jsem Hey Jude.
Dostat se na jeviště a zpívat s Paulem splnilo můj celoživotní sen. Se vší poctivostí musím říct, že to byl jeden z největších okamžiků mého života! Nežertuju.

Sharon: Ozzy skákal na jevišti.Byl tak nadšený že se přestával kontrolovat. V zákulisí visel na každém slovu, které mu Paul řekl. Bylo to úžasné! Později jsem viděla jak sedí v křesle. Tiše přemýšlel o všem co zažil. Zeptala jsem se ho jak se cítí a on odpověděl: "Tohle se normálním lidem nestává..."

Ozzy: Miluju Paula McCartneyho. Miluju Johna Lennona. Miluju Beatles! Mnohokrát se mi v životě stalo, že když jsem potkal někoho koho jsem obdivoval, byl jsem zklamaný. Ukáže se, že je nudný nebo hloupý. Lidi si to možná myslí i o mně. Po setkání se mnou říkávají: "Je tak zatraceně šílený, nedělá si legraci a ani není zfetovaný....". Ale Paul byl naprosto neuvěřitelný - skutečně milý člověk. Byl jsem v sedmém nebi, když jsem s ním mohl zpívat a později jsem s ním mluvil v zákulisí. Je to opravdový džentlmen.
Připadal jsem si jako typický fanoušek. Vyprávěl jsem mu jak pro mě byli Beatles důležití, když jsem byl malý kluk. Potěšilo ho to! Překonal všechna moje očekávání.
Potom co jsem zpíval s Paulem McCartneym, jsem sešel z jeviště a cítil se jako nejšťastnější člověk na světě. Říkal jsem si, že kdybych měl teď na místě zemřít, neměl by nikdo důvod mě litovat, protože jsem prožil ten nejlepší život! Víte byla to houpačka, ale kdybych se měl vrátit a něco měnit, asi bych to neudělal! Právě teď se cítím na vrcholu světa!

Hair

26. srpna 2007 v 15:49 | SmuRf |  Smurf
Jó skoro sem zapomněl, sem ostříhanej. Po dlouhym dlouhym rozhodování sem se rozhod zkrátit a sem s tim naprosto spokojenej. Fotky sou dole.

Rancid

26. srpna 2007 v 15:42 | SmuRf |  Muzika
O těhle týpkách sem sem ještě nic nepsal, měl bych to napravit, když je to přece jen moje druhá nejlepší kapela :)
Tahle parta se k nahrávání prvního CD sešla někdy kolem roku 1993 do roku 2007 stihli vydat ještě pětdalších. Rancid hrajou skvělej punk, občas mixnutej se Ska a Regéé. Nejvíc se podle mě tyhle tři styly sešli na CD Life Won't Wait a And Out Come The Wolves. And Out Come The Wolves je zároveň moje nejoblíbenější CD od nich. Strašně nabitá a energií napumpovaná jízda, kterýá jako by nikdy neměla skončit. Pro mě je největší hit a jasnej favorit song Roots Radicals(dole je video z žívaku). Kdo zná Tleskače, určitě v jedné písničce z AOCTW pozná song Krámy.
V současné době kapely myslím nekoncertuje. Tim Armstrong si nejdříve odskočil do vedlejšího projektu Transplants a v současné době myslím vydává svojí první sólovku. Fakt největší můj sen je aby Rancid přijeli sem do Prahy, pak už bych moh spokojeně umřít!

Ozzy Osbourne

26. srpna 2007 v 15:30 | SmuRf |  Útržky
"Díky pití a drogám jsem si připadal víc skutečný a měl jsem dojem, že jsem to opravdu já......"
"Zde je rozdíl: On poslouchal kapely co poslouchali nás a já jsem poslouchal hukot ve své hlavě. Byl to recept na zkázu!"
Ozzy Osbourne

Moc Kapel

26. srpna 2007 v 15:28 | SmuRf |  Muzika
Poslední dobou si nemůžu pomoct, ale nestíham ani náhodou poslouchat všechny kapely co bych chtěl poslouchat. Mam spoustu svejch hodně oblíbenejch, ke kterejm se vracim furt, ale občas na nějakou zapomenu. Což se stalo např. teď v případě Vypsany Fixy. Dokud sem si nepřečet že budou mít nový CD (Fenomén) neměl sem potřebu si je poslechnout a přitom to je jedina dobrá česká kapela :) Hrůza, nemůžu doposlechnout starý CD od Rancid nebo Goo Goo Dolls, protože jsem na Youtubu viděl písničku od Guns'n'Roses (parádní název), kterou jsem sice už slyšel dřív ale teď mě teprv oslovila. Chci si sehnat asi jejich nejznámnější Use your Illusion. Ale k tomu se asi jen tak nedostanu. Jak jsem tu teď nebyl, byl jsem totiž u dědy, "skvělá" hudební stanice MTV mi připomněl další kapelu a to Red Hot Chilli Peppers (RHCP). Viděl jsem jejich top 10 a pěkně mě naštvalo že se tam vůbec neobjevilo Californication, ale zas na druhou stranu mě potěšilo že tam bylo Scar Tissue. Kapelka jede autem pustinou a John Frusciante (nvm přesně jak se píše) hraje na zlomenou kytaru a pak jí zahodí a auto odjede vstříc západu slunce. Kromě opětovně objevených RHCP jsem u dědy objevil na trochu lepším hudebním kanálu VH1 kapelu Kiss (zase to bylo top 10). Si říkáte, Kiss zná každej :) nj ale já jsem až teď zjistil kolik písniček, který znám jen z doslechu je od nich a jak jim to parádně šlape :) Si poslechněte takovy songy jako God Gave Rock and Roll to You nebo Reason to Live a pochopíte ;)


Black Betty

20. srpna 2007 v 23:09 | SmuRf |  N1 Songs
Ultimátní kalící song, uvažuju dokonce o tom, že bych dal dohromady UKCD - totiž Ultimátní Kalící CD. Fakt nejlepší tracky jako tohle, plus něco od ABBY nebo třeba ten jedinej známej song od Afromana xD


Bezstarostná Jízda

20. srpna 2007 v 23:00 | SmuRf |  Takovej jako deník
Víkendová jízda, pátek (odjeli moji rodiče) kalení po venku a pak spaní u mě za zvuků ABBY, sobota těžká dřina při vstávání brigáda a po brigádě večer zase bezstarostná jízda u kámoše, kterýmu taky odjeli rodiče. Nářez!

Kovboj

17. srpna 2007 v 10:57 | SmuRf |  Psycho/Povídky/Blbosti
"Hej Áádo, čum na muj xicht, já se fakt musim smát, fakt čum na můj xicht, ja sem to držel v sobě celou cestu co sme jeli tim busem, ale teďka už to nejde! Viděls toho kovboje?"
Tohle byl včera fakt nehoráznej den. Sem Áádovi furt říkal ať čumí na můj xicht a směje se a von mi pak řek ať to už neříkám, ale my sme pak nastoupili do autobusu a přímo před náma seděl kovboj, sem skoro umřel xD

Dark Night

15. srpna 2007 v 21:35 | SmuRf |  Psycho/Povídky/Blbosti
Pokus o povídku, nvm mám chuť něco psát, napište pak jaký to bylo. Doporučuju si k tomu pustit song od takový depresivní kapely co se jmenuje Mushroomhead a song se jmenuje The Need.... Já u toho sice poslouchám ABBU, ale to je jen proto, že se mi zrovna dostáhlo jejich Golden Best Of :)) ty Mushroomhead se k tomu fakt hoděj víc!

Mushroomhead - The Need

Obrázek je z deaviantu, chtěl jsem FAKT dát odkaz ale nemůžu to znova najít :-/ takže pro jistotu kdyby sem přišel někdo cizí komu ten pic patří tak to sem radši napíšu:
"Pic is from deviantart, I really wanted to put the source here, but i forgot the addres and I can't find it again, so sorry man!"Cobain

15. srpna 2007 v 14:52 | SmuRf |  Muzika
Mě napadlo, že už jsem dlouho nepsal o Nirváně ani Cobainovi. Hned jsem si vzpomněl na článek z poslední Mladý Fronty z přílohy kde byl článek o Elvisovi. Byl tam žebříček nejvíc vydělávajících mrtvejch celebrit a hádejte kdo byl první a dokonce s docela velkym náskokem před Elvisem. No Cobain :)) Je to docela divný, máma se dneska taky divila. Přece jen když to vezmete Elvis byl fakt naprosto davovej idol, to byly ty zástupy omdlívajících fanynek a histerickej řev. A Cobain byl "jen" mluvčí generace X jak se o něm občas říká....

Rozhovor na Úrovni

15. srpna 2007 v 14:36 | SmuRf |  Zbytek co se nikam nevešel
Já a kámoš, pohoda klídek, středa poledne.... xD (já jsem Superhero #1... sem si to nějak oblíbil z toho jednoho songu od Soil :))
EDIT: rada poslechněte k tomu ty songy xD

Sny?

14. srpna 2007 v 20:58 | SmuRf |  Psycho/Povídky/Blbosti
Po včerejšim lucky dayi se mi zdály fakt haluz sny... To snad ani nebylo možný.

První byl že jsme byli s kámošema ještě na starý šškole a zrovna jsme obědvali ještě ve starý jídelně. Žrali jsme knedlíky plněný broskvema, který byly velký jako maliny. To ste neviděli :D a pak sme tam dělali nějakej bordel a přišla tam naše třídní a zeptala se nás na férovku: "Tak co kdo tu dělá ty píčovinky?" A od vedlejšího stolu se ozvalo od jednoho debila: "Čapek!!!" (muj nej kámoš, seděl sem s nim skoro celej druhej stupeň) a ta učitelka se na nás otočila a pohrozila: "Čapkovci, jestli budete ještě dělat píčovinky tak s váma zatočíme!" A my sme jen dutě čuměli xD

A ten druhej sen byl takovej s přídechem hororu. Sme jeli z nějaký akce metrem a už jsme byli na Hloubětínu a já byl úplně podělanej že by v tom metru mohl bejt revizor a už jsme jeli a najednou se na druhym konci vagónu zvedl nějakej chlápek. Byl to dredař jako svině a měl na sobě růžový triko s debilním nápisem :D a bylo jasný že to je revizor a de přímo ke mně. Tak sem seděl v hrůze a čuměl a von si stoup přesně přede mně a stál já čuměl pryč a bál se. Pak sem si stoupl a postavil se přímo ke dveřím a čekal sem až to blbý metro dojede abych mohl utéct od toho revizora. Ten tam zatím stál v tranzu a čuměl :D Pak sme dojeli na Rajskou tak sem vyběh já a ještě kámoši a ten revizor se najednou probudil a začal řvát, že jsme prej pěkný zmrdi že si ani nenecháme dát pokutu a tak....

Ráno sem se probudil docela v divný náladě xD

Alright!

14. srpna 2007 v 20:30 | SmuRf |  Takovej jako deník
Dnešek taky stál za to, sem se probudil úplně mimo, po dvou snech (napíšu) a říkam si twe kolik je hodin a vono bylo dvanáct. Se divim že mě máma nevzbudila a tak mě najednou napadlo že asi všichni umřeli xD tak sem chvíli smutnil a pak sem dostal hlad, tak sem vstal a máma vařila tak sem to vočíh a rozhod se počkat a vyplatilo se to. Sem snědl oběd a hnedka na mě někdo zvonil, že jo byli to ty stejný lidi jako včera že zajdeme park a pak k Markovi. Prej ať ještě počkáme na Butchyho co je v Albíku. Tak sme čekali a pak sme šli k Markovi a stáli sme na balkoně a dělali blbosti a najednou o 9 pater dole na chodníku vidim svojí mámu jak jde, tak si z toho všichni začali dělat prdel a zkoušeli na ní zavolat a vona se na nás fakt votočila a pak mi napsala sms že nás viděla xD my z toho byli úplně mrtvý! Pak sme si pustili ABBU a fakt se to rozjelo, Dancing Queen atd. Udělali jsme takovou jednu věc na netu a pak sme šli zas na balkón zas poslouchali ABBU jo a jak jsme byli na tom balkoně tak nás napadlo že zavoláme jednomu kámošovi co bydlel hnedka naproti v druhym paneláku ať vykoukne z vokna a koukne co děláme xD tak von jen vykouk my sme mu mávali, zrovna kolovačka v nejlepšim xD von jen zamával a zalez a do mobilu mi řek že hraje zápas s Dark Dream Koldenem a že má 18 fragů :D lidi sou divný!!!!

Dawn of New Age

14. srpna 2007 v 20:22 | SmuRf |  Smurf
TONIGHT ALRIGHT!!