Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Září 2007

Remember me?

29. září 2007 v 16:51 | SmuRf |  Myšlenky/Názory

Bring Me The Fucking Riot... Man - I'm In Love With Riot

29. září 2007 v 16:49 | SmuRf |  N1 Songs
Kdybyste někdo měl celý CD od těhle týpku tak mi dejte vědět! Moc drsný *výtlem*
Fakt nazvat kapelu Bring Me The Fucking Riot... Man

Koncert včera

29. září 2007 v 16:42 | SmuRf |  Takovej jako deník
Včera maximální zážitek. Jeli jsme večer do Kbel na koncert Horkýže Slíže. Sice toho od nich moc neznám ale těšil jsem se! Hodně, hodně ale fakt hodně dlouho jsem totiž na žádnym koncertu nebyl... Dopadlo to úplně parádně!
Přijeli jsme s menší komplikací, zaplatili vstupný, nechali si dát razítko, který ale nebylo skoro vidět, a pak už jen šli dovnitř. Sedli jsme k nějakýmu volnýmu stolu lehce popili atd.
Dole (seděli jsme na takovym balkónku) už to rozjížděla předkapela Medvěd 007 (nebo 009), což je jak jsem pochopil nějaká mrtvá větev Divokýho Billa. Hráli celkem normálně, asi tak jak se od předkapely čeká. Akorát to mohli trochu urychlit, Horkýže začínali docela pozdě.
Ale když už konečně přišli na pódium byl to největší nářez. Pogo ale maximální, myslim že první tři songy (druhá byla refrén silný jak hovado) to bylo asi nejdivočejší z celýho koncertu. Možná ještě při předposledním přídavku (takový to: a já sprostá jsem si kvůli tobě oholila nohy). Sem sotva popadal dech a radši se po silnym úvodu (jak hovado *usmívá se* ) uklidil kousek dál od kotle. Tam jsem se ale pak vrátil a celej si koncert si dobře užil! (doporučuju song Motorkářská z novýho CD)
Uvědomil sem si, že bych měl chodit na koncerty mnohem častějc. Lepší než nějaký posedávání po hospodách! Přespříští tejden půjdeme doufam ve středu na Vypsanou Fixu (Btw už vyšlo jejich nový CD, uvažuju o koupi)!

Pusto

29. září 2007 v 16:22 | SmuRf |  Myšlenky/Názory
Teď jsem byl s košem a vrátil jsem se maximálně znepokojen...
Venku je naprosto liduprázdno. Připadal jsem si skoro jako po nějaký globální katastrofě anebo jako v Resident Evilovi, těsně předtim, než se objeví zombíci. Mraky jsou taky divný....
Před vchodem do baráku kolem mě ale projeli tři BMXkaři, takže se celkovej dojem o něco zlepšil!Pfů

27. září 2007 v 21:05 | SmuRf |  Myšlenky/Názory
Mám pocit, že pořád potřebuju od někoho pomoct, ale když příjde na to, že bych já měl někomu pomoct, občas to neudělám....
Nemam rád, když si o mně lidi povídaj a já vim o čem si povídaj....

Perfektně to dneska sedělo

25. září 2007 v 22:44 | SmuRf |  N1 Songs
Cover jednoho známýho songu. Jmenuje se to Sweet Dreams (Are Made Of These). Dnešní počasí bylo nádherně, hnusně děštivý a po cestě domů mi shuffle mp3ky vyhodil tenhle song. Mokrý chodníky, déšť a mračící se lidi - fakt bezvadná kulisa pro tenhle song. Depresivní a to jakože hodně!


Celkem úsměv

24. září 2007 v 18:01 | SmuRf |  Takovej jako deník
Dneska byl fajn den.

Co všechno se člověkem udělá to, že vstává na "desátou" do školy.... Ani si nepamatuju den, kdy jsem fakt celou dobu usmíval. Prostě takovej ten dementní úsměv na všechno. Na koš, na bus ráno, na hroznou učitelku biologie, na tabuli při zkoušení na guláš atd. I ráno jsem se tak rozhlížel po metru a rozdával lidem úsměvy ale moc se jim to nelíbilo.
Nakoupil jsem odpoledne učebnice, pořídil si ticket na metro na tři měsíce dopředu a potkal kámoše, se kterym jsem se podělil o svou radost z nových bot na taneční. Maj fakt brutal podrážku, takže s nima chodim jako retard. I máma to říkala! Teda neříkala, že chodim jako retart, ale že chodim nějak divně. Nu co... *mírný úsměv*

White Stripes - Fell In Love With A Girl

24. září 2007 v 8:45 | SmuRf |  N1 Songs
Tak tenhle skvělej song mam jako vyzvánění na mobilu, ten začátek by totiž probudil i mrtvýho... Klip nic moc, ale muzika skvělá!
EDIT: a teď koukam, že to má i dobrej text *smích*


Stromy

23. září 2007 v 22:21 | SmuRf |  Takovej jako deník
Začátek zprávy

Po hokeji (Spartá) jsme vyrazili domů. Tramvaj v pohodě, ani žádnej týpek, kterej prosil řidiče jestli by mu nemohl zastavit, že je mu strašně špatně. Ani nebyl nával ale zato metro byla jina. Zase bylo zaprdíno, jako minule v tom busu.
Back in HP jsem ještě chvíli poseděl s kámošem a našel skvělej strom na houpání se. Teda von tak skvělej není. Mám strašně sedřený ruce a bolej mě. Ale skvěle sem si to užil, někdo to zopáknu!
Na dnešek sem se taky poprvý za celej tejden normálně vyspal a cejtim se o dost líp, myslim že mi síla vydrží až do středy (zní to trochu jak ze Star Wars).
A normálně už mam nakoupený boty do tanečních, sou to fakt parádní lodě. Chodim s nima naprosto divně, i máma si toho všimla a říkala ať chodim normál. Asi jsem zvyklej na šoupání noh po zemi a s timhle to moc nejde, maj totiž moc drsnej podpatek a s tim to šoupaní je naprosto Unreal tournament.

Konec zprávy

Styles of.....

18. září 2007 v 22:30 | SmuRf |  Muzika
Po dlouhý debatě s kámošem o muzice.... On se mě snažil přesvědčit, že Metalica je dobrá kapela a že metal tohodle typu je fakt v pohodě.... Já jsem mu posílal tracky od Rancidů a von mi pořád posílal nějakej sedmiminutovej živák tý Metaliky. Při povídání s nim jsem dal dohromady svoje tři nej žánry i se zástupcema. A docela dobrej nápad to tady zveřejnit. Ty tři skupiny nejsou řazený podle oblíbenosti, ale prostě jen tak. Všechny jsou totiž nastejno!

1) Tvrdej Rock - schválně neříkám hárd rock. Pod tim si představim starý (ale dobrý) kapely typu Led Zeppelin a třeba AC/DC. Já mam na mysli novej a tvrdej rock. Není to rozhodně metal, je to někde těsně před metalem a za rockem. Kapely jako Disturbed, Papa Roach, Seether, Soil nebo Powerman 5000.

2) Punk-Rock (až trochu punk) - rychlej svižnej a údernej. Starej i novej. Počínaje Pistolema, přes Bad Religion, pár songů od Ramones, pak třeba Rancid, Blink 182 a další. Hlavně když to je rychlý a dobrý .

3) Grunge - a to snad bez komentu. To je pravá láska *checht*

Revoluční článek

18. září 2007 v 22:09 | SmuRf |  Takovej jako deník
Grrrr. Grrr *nasranej* Musim tenhle článek psát znova, už jednou jsem ho měl. Byl dlouhej jak prase. Pak jsem se jednou blbě uklik a celý je to v prdeli. Fakt nasranej! Bojim se, že podruhý už to nebude tak obsáhlý.... EDIT: ale nakonec jo, dlouho sem si vzpomínal a nakonec tam jsou i nový věci co minule nebyly. Budu fakt rád, když si tohle přečtete, dalo mi to dost práce, a ten článek je pěkně dlouhej *mrk*

Dům

17. září 2007 v 17:16 | SmuRf |  Smurf
Po dnešku si připadam jako starej barák do, kterýho se nastěhovala partička osmi kaličů, celej tejden pořádali akce a v pátek se rozhádali a všichni se rozešli ve zlym někam pryč.

Ehoj!

16. září 2007 v 15:05 | SmuRf |  Takovej jako deník
Čus ne? *výtlem*
Jsem vám chtěl jen říct, že žiju. A fakt dobře, konečně mi je 17. Cejtim se fakt staře. Jsem dokonce nejstarší z naší kalící crew - tomu by jeden nevěřil *hrdý úšklebek* du si dát dorta a pak půjdu na hokej. První zápas doma, to bude kotel jako prase.
Včera jsem oslavoval s kámošema, fotky dodam pozdějc - byla to fakt akce total na plech *nevěřícné mrknutí* dokonce mi někdo polil foťák, ale nevim čim, buď lakem na rakve, nebo pivkem. Vono bylo všude něco vylitý, na mikinách na ubrusu, všude!
Dneska se taky konečně dostavil pořádnej impuls, začal jsem se hrozně těšit do tanečních. Doufam, že tam najdu nějakou pohodovou holku, nadlouho *zasněný*
Wish you were here!
A 28. což je dva dny před těma tanečníma vyrazim na koncert, Horkýže Slíže ta 150 Kč, no neber to!
Přišla taky výplata, koupim si červený vysoký konversky (ale né jako konversky, nebudu dávat 1000 navíc za bílý kolečko s nápisem All Stars) hrozně se těšim, a ještě si kupuju něco ale o tom až v dalším článku někdy příště!


Harry Potter (5ka)

12. září 2007 v 19:01 | SmuRf |  Útržky
"Pak ovšem budete pro Pána zla snadnou kořistí!" křičel na něj nelítostně Snape. "Hlupáci, kteří pyšně chodí se srdcem na dlani, kteří nejsou schopni ovládnout své city, kteří se vyžívají v truchlivých vzpomínkách a nechají se tak snadno vyprovokovat - jinak řečeno slaboši - nemají proti moci Pána zla sebemenší šanci! Pronikne do vaší mysli až směšně snadno Pottere!"

Harry Potter 5 Fénixův Řád (str.496)

Goo Goo Dolls - Black Ballon

11. září 2007 v 21:20 | SmuRf |  N1 Songs
Jeden z mejch nejoblíbenějších od kapely Goo Goo Dolls. První a zároveň nejlepší provedení, který jsem slyšel je z koncertu v roce 2004 v Buffalu. Doporučuju si sehnat celej ten koncert, je to úžasnej, jak hudební tak zrakovej, zážitek! Jinak moc dobrej song, ten studiovej je i docela podobnej tomu Buffalovýmu, tak poslechněte. Text je dole! Má to bezvadnej začátek, divný zvuky - kytárka a perfektní zpěv!2 Lidi a 5 Opic

11. září 2007 v 20:26 | SmuRf |  Takovej jako deník
Škola přežitá, a dokonce jsem dostal první známku tohodle školního roku - dvojku ze zkoušení z literatury. Šel jsem sám a dobrovolně, bylo to lehký a aspoň se nebudu muset skoro celej rok učit literaturu. Neříkám, že by nebylo fajn kdybych tuhle známku i docela rád viděl na konci roku na výzu, ale takový štěstí asi mít nebudu. Prodal jsem dneska jednu učebnici prvákům a tak trochu jsme je s kámošem i okoukli. Jedinej koho si pamatuju je nějakej týpek s piersinkem nad okem a pak nějakej další, kterýho jsem se ptal jestli nechce koupit biologii a von, že by radši nějakou buňkovou makrologii. Zejtra si prej ještě někdo příjde pro chemii, tu jsme sice ani jednou nepoužili, ale to nikdo nemusí vědět *spiklenecky mrká*.

Odpoledne bylo jako obvykle hnusně, ale mě to bylo celkem jedno. Zase přišel čas brigády, dneska sem si dal fakt do těla. Se dá říct, že čtyřhodinová posilka *oddechne a zamyslí se* nosil jsem vody, stěhoval basy piv a tahal obří palety s těžkym nákladem. Bolí mě hrozně noha a záda, hlavně ta noha mi příjde špatná. Bolelo mě to už dopoledne na těláku (teda né že by to bylo z toho těláku, nemam ho občas fakt rád kvůli ostatním, takže třeba dneska sem na to fakt sral, prostě sem stál na půlce hřiště a koukal), ale nemyslel sem, že to bude něco většího... Snad to do zejtra vyležim *ustaraný výraz*
Poslouchám nově sehnaný Switchfoot a zjišťuju, že to je celkem pohodová muzika, stylově podobná Goo Goo Dolls. Kamarád mi píše, že si koupil bubny a začne se učit. Přemejšlim nad tim jak přeložit název jednoho songu a to: Love Like Winter..... Nevíte někdo, celej den mi to vrtá hlavou...

A zejtra zase do školy.....

Obrázky: školní automat na kolu a podobný nápoje, kterej ale nemam rád, protože si něco koupim a flaška se dole zasekne a chvíli trvá, než se mi jí povede vyndat... a druhej je funny čtyřlístek pic co jsem našel na netu a docela mě pobavil *smích*

Drsně!

10. září 2007 v 17:11 | SmuRf |  Muzika
Z bookletu CD Limp Bizkit Results May Vary (Výsledky se mohou lišit). Nedávno jsem dostal hroznou chuť si ho poslechnout. Všechny ty věcy typu Lonely World a Phenomen... Dřív se mi tohle CD nelíbilo a přišlo mi vyměklý, teď asi přišla doba, kdy jsem k němu konečně dospěl....

Lehce...

10. září 2007 v 17:09 | SmuRf |  Takovej jako deník
....se zas tak nic moc neděje.
Zase začal školní tejden, do kterýho jsem nastoupil naprosto nevyspalej. Byla totiž jedna absolutní víkendová akce, kterou jsem si zas tak nějak moc neužil. Aspoň teda jednu její část. V tý první mi na dvou místech za sebou nenalali a přitom kámoši tam běhali s pivama úplně v pohodě, takže sem toho zrovna moc nevypil a posilat furt někoho, aby mi koupil mi přišlo strašně blbý. Pak v průběhu noci jsem ušli asi hodinu a něco strašněj kus cesty. Jeden kámoš skoro vyprovokoval rvačku s nějakejma týpkama, ale nakonec jsme v pohodě došli domů. Tam to bylo fajn. Nějaký legrácky s dárkem pro tu holku co slavila (obrázek dole) a fixama. Ráno jsme ještě v šest udělali rampage a zrušili jedněm kámošům nejdřív spánek a pak rovnou celej stan *pousmání* Mělo to jednu nevýhodu a to že jsem vůbec nespal a neděle byla fakt mlhavá, usínal jsem skoro všude....
Ve škole se nic nezměnilo, akorát se dneska u nás ve třídě rozdaly první známky za rok. Trojka a jednička, což de.... Udělali nám tam ping pongový stoly a síťky časem dodaj, se těšim. O těláku jsme hráli volejbal a šlo mi to celkem, i když v mezích. Štve mě počasí a štve mě třída, ve který se celkem nic neděje. A už čtu harryho 5ku. Docela se mi plní můj plán cvičit s činkama a hrát na kytaru. Cvičim fakt skoro každej den, to je tak jediný pozitivní, plus ještě Petřín. Zajděte si někdy na Petřín a tam jsou fakt pozitivní vlny. Kdo nezkusil neuvěří!
EDIT: Zapomněl jsem sem dát video na ranní rampage, myslim to jak jsme bourali ten stan a budili ty kámoše *hodně se směje* Dole bude link na youtube na první část. Má to asi ještě pět dalších, ty najdete, když si pustíte to první video, zkouknete ho a na pravý straně nad nějakejma jinejma videama dáte More videos from this user a tam už uvidíte další části filmu Good Morning Dancing Queen.
Songy, které ve filmu hrajou jsou jen dva. První je ABBA a Dancing Queen, a druhý je naprostá šílenost Dj Skinhead a track Dj Skinhead (remix). Tim Djem se budí ten kámoš, když už ten stan leží...


Sen a Realita

6. září 2007 v 17:17 | SmuRf |  Psycho/Povídky/Blbosti
Naprosto divnej sen, kterej se napůl prolínal s realitou, bylo to strašně divný.

Večer jsem dal stahovat novej film od dvojce Tarantino Rodriguez Planeta Teror, pocta oldschoolovejm horrorům. Stáhla se asi třetina a šel jsem spát. V noci se mi zdál sen, že se něco stalo špatně a všude byli zombíci. Utíkal jsem a voni pokousali všechny lidi v mym okolí. Nakonec jsem byl svým útěkem tak vyčerpanej, že jsem se opřel o nějaký kontejner vedle bezdomovců a usnul. Probudili mě až výkřiky mých spolunocležníků, jak je napadli zombies. Utíkal jsem dál až na nějakej divně dlážděnej plácek. Potkal jsem tam pár přátel a dohadovali jsme se co dál. V tom na scénu přišli nějaký zombie oblečený v templářskéjch hábitech. Přehodili přes jednoho z nás bílou plachtu a když jí sundali stal se z našeho kamaráda zombík, ale taky s templářským hábitem *údiv* . Ty zombie-templáři nás honili ještě celkem dlouho po tom plácku a pak sem náhle zkončil.
Pokračoval vzápětí, ale úplně něčím jiným než byl ten zombie horror. Zdálo se mi, že jsem dostal od někoho bombóny a rozbalil jsem si je. Vzal jsem si jich pár a cucal je. Pak jsem si všiml, že bombóny jsou nějaká limitovaná edice (či co), prostě byl u nich ještě nějakej zabalenej bonus. Tak jsem strhl pásku pod kterou byl otvor a v něm dvě ponožky, každá jiná. A já jsem v nich poznal přesně dvě ponožky, který mi chyběly do párů, když jsem je asi před tejdnem rovnal (ale v reálu myslim!)....
Což jak musíte uznat, je strašně divný *koulí očima* .............

Musíme Tě Sledovat.....

5. září 2007 v 21:25 | SmuRf |  Takovej jako deník
Přečet jsem zase kus Harryho 4 a konečně jsem se zase o kus přiblížil k těm dalším dvěma dílům co na mě čekaj na polici. Zároveň mě přežití dneška posunulo blíž k víkendu a velký víkendový oslavě/pařbě. Po příchodu ze školy jsem ze sebe setřepal divnej pocit, kterej mám z nový učitelkydějáku a chvíli ležel bez života na posteli. Nemyslel jsem na Nic ale pak sem si vzpomněl na písničku Dezolát. Pustil sem kompa jednou si jí přehrál na majspajesu Fixy a pak si udělal playlist na odpoledne. Naházel jsem tam věci co v podstatě vůbec neznám (něco novýho). Hlavně sem byl zvědavej na Velvet Revolver (potvrdili očekávání - super) a dál jsem tam měl ještě skvělýho Powermana 5000, Soil, nějaký Beatsteaks (čet jsem nějakou recenzi a chválili je - podle mě to de ale žádnej zázrak) a nakonec Paula McCartnyho.
Teď večer jsem se po dlouhý době krásně najed, tousty už jsem dlouho neměl a tak sem si fakt pochutnal. Pak jsem začal plnit svoje novo-školo-roční předsevzetí a to že budu hrát aspoň 4 dny v tejdnu na kytaru a nejlíp každej den trochu posilovat (sklapovačky, něco s činkama).
Sed jsem si s akustikou ke zpěvníku a zkoušel hrát Buráky. Nakonec už to celkem umim a dokonce si pamatuju akordy, takže nemusim furt čumět do tý knížky - celkově z toho mám dobrej pocit, těšim se až ukážu tátovi co se jeho synek novýho naučil! Malý doporučení skoro na konec, jestli taky cvičíte (činky atd) doporučuju hlasitou a drsnou muziku. Pustil jsem si teď na ty činky songy od Powermana Nobody's Real a When Worlds Collide a bylo to to pravý sou to pravý!

Důležitá věc ohledně blogu. Už jsem to na pár blogách viděl a je to vskutku originální. Nepoužívat smajlíky, ale místo toho napsat např. hvězdičky (*) a do nich vepsat jak se tvářim atp. Od příštího článku začínám používat....

A na závěr, dneska jsem konečně dovedl pojmenovat to co předtim nešlo! Zjistil jsem co mi v naší třídě chybí... Nějakej blázen jako já. Baví mě rozhazovat rukama a smát se blbostem a hlásit divný hlášky a mávat rukama. Chybí mi tam někdo s podobnejma problémama, všechno by pak bylo lepší...