Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Leden 2008

-no title-

29. ledna 2008 v 22:13 | SmuRf |  Myšlenky/Názory

Tak snadné je žít....

Bad Luck

27. ledna 2008 v 14:18 | SmuRf |  Takovej jako deník
Nehody se stávají, náhody taky - občas.....
Ale proč se kurva takový věci dějou zrovna mě :D Je tu taková malá story... V hlavní roli já, vedlejší role kámoš co de vedle mě.
Kráčíme takhle po "Ejdž Pí" pohodička, procházíme starý placy kam jsme chodili na základce. Je tma a venku nikdo není. Dojdeme k jednomu místu, chvíli postojíme a pak vyrážíme na naše, asi první pořádný, kaličský místo ze základky. A to za zeď.....
Brali jsme to kolem novostavby přímo na kraji HP. Tma, liduprázdno, baráky sou bohužel zamčený. Došli jsme omylem do slepý uličky a než abysme to obcházeli, radši vyrážíme přes neosvětlené prostranství. Du první, a po pár krocích na mě kámoš zezadu křičí, ať na to seru, že to je bahno a propada se to. Mně to v tu chvili taky došlo, už jsem se otáčel a chtěl udělat krok zpět, ale už mi tam zůstala jedna bota a pořádně hluboko!
Noha bez boty samozřejmě musela dokončit krok a plácnout sebou v ponožce do bahna. Na druhej pokus se mi povedlo trochu si nazout ztracenou botu, nejenže byla celá od sraček z venku, ale kvůli ponožce i zevnitř... Už jsem si říkal, že tohle je hodně špatný, ale pak jsem udělal jeden krok zabahněnou nohou a při kroku druhou nohou jsem si uvědomil, že něco je opravdu špatně.... Jak jsem došlapával do první boty, stál jsem chvíli na jedné noze. To využilo bahno kolem mě, takže moje pravá noha se propadla asi o 15 čísel do bahna a moje noha z boty samozřejmě vyklouzla a zase pěkně zapleskala o bahno..... Nejhorší na tom bylo, že tahle bota byla fakt hluboko a kvůli podtlaku hlavně vůbec nešla vyndat. Sem musel rukama hrabat bahno, tím pádem sem měl taky parádně zasraný gatě, bundu a ruce.. Nakonec jsem botu vysvobodil, ale ještě aspoň třikrát mi tam jedna z bot zůstala.... Peklo! Jednu chvíli jsem si myslel, že se odtamtuď už nikdy nedostanu :D
Kámoš se pak dobře vysmál, a rodiče nejdřív docela čuměli, ale pak se mi smáli celej večer.
Já si jen celou dobu říkal - Tohle se přece normálním lidem nestává xD

EDIT: na obrázku z léta to tam tak tragicky nevypadá co? :)

Jen tak, ale je to fakt drsný

27. ledna 2008 v 13:00 | SmuRf |  Útržky
Whisky - Tango - Foxtrot?
WTF?

Kecy

21. ledna 2008 v 19:55 | SmuRf |  Útržky
Předvedu vám pár skvělejch vtipnejch a zábavnejch keců ze dneška. Osoby v příběhu jsou označeny O a J. Ó je jako On a já si domyslete :)

O: (ironicky) Hm no tak ale fakt co jinýho ti dává škole kromě známek...?
J: Jo jo, drogy - hlavně drogy! :D

J: (histerie) Celé Ministerstvo Mučení Psů stojí za mnou! xD

Kulturní Report

20. ledna 2008 v 22:16 | SmuRf |  Filmy a knížky
Ehm ehm, myslim, že v týhle rubrice mam trochu dost velkej deficit (snad se to tak píše). Viděl jsem tolik dobrejch filmů, už i od tý doby co jsem měl nefunkční komp a pár knížek jsem taky přečet!
Takže ve stručnosti.....


BEOWULF - fantasy, sice pěkně naanimovaný, ale celkem nic mi to nedalo. Spíš jsem se celkem nudil a usínal. To bylo ale možná způsobený tim, že jsem to odpoledne před představením vypil celou flašku zelený :)


ONCE - srdcovka, skvělej film! Dozvěděl jsem se o něm už někdy o letních prázdninách a už tehdy mě námět opravdu zaujal. V podstatě napůl amaterskej film, o dvou ztracených mladých lidech v Dublinu. Oceňuju, že filmu bylo krásně rozumět i bez čtení titulků a hlavně, hlavně, že muzika (soundtrack) byl naprosto skvělej a navíc působil ve filmu naprosto přirozeně. Ať už to byly songy, které hrál Glen Hansard z The Frames na ulici, nebo song, který zkoušela Markéta Irglová otextovat v extrémně dlouhém nočním záběru bez jediného střihu... Tenhle film jsem viděl s rodičema, protože mě nenapadal nikdo, kdo by na to chtěl jít, ale nelituju toho. Velkej filmovej zážitek! Splnilo to očekávání, a jak už psali v létě v hodně pre-preview Hudební Film Desetiletí. Navíc skvělej trailer - s dobrym koncem (How often do you find the right person? Once)


FULL METAL JACKET - chtěl jsem si sehnat nějakej film z druhý světový války a nakonec jsem sedostal až k Vietnamské válce. Válce, kterou Amerika prohrála, i když její armáda byla stokrát lépe vycvičená a vyzbrojená než místní ozbrojené síly. Full Metal Jacket (Olověná Vesta) by se dalo rozdělit na dvě části.
První je situace ve výcvikovém táboře ještě v Americe. Vyvrcholí to slušnym psychem a docela masakrem na záchodech kasáren. Vystřelení mozku v přímym přenosu fakt není žádná lahůdka :-/
Druhá část filmu se už přesouvá do Vietnamnského Pekla. Nekonaj se, ale v podstatě žádný velký bojový scény. V podstatě jde o jediného snipera, ale i ten jeden sniper dovede udržet atmosféru na maximální úrovni až do konce. Dobrej film, Vietnamská tématika mi příjde zajímavá.


(LIVE FREE OR) DIE HARD 4 - Smrtonostná past 4, jó to byl fakt film. Pořádnej akční nářez a spousta vtipnejch hlášek a ironie. V hlavní roli nesmrtelnej a neprůstřelnej Bruce Willis. Taky doporučuju, osobně zařazuju k archívu nejlepších akčních filmů například vedle Terminátora 2 nebo xXx...


BLOW - V češtině Kokain. Film o kterym jsem nikdy neslyšel a právě proto mě překvapilo, že v něm hraje Johnny Depp. A navíc kdyby mi to nikdo neřekl, nebo bych si nepřečet titulky tak by mi to asi ani nedošlo.
Film je podle skutečné události a zachycuje americký obchod s drogami v 50-(myslim)70 letech 20. století. Atmosféra filmu je parádní, možná už jsem to psal u Walk the Line s Johnnym Cashem, ale fakt mám rád starou ameriku se všema starejma bourákama, nízkejma barákama, rokenrolem a starejma disco hitovkama....


Z knížek jsem přečet pár fantasy blbostí, tenhle žánr už mě nebere zas tak moc jako dřív, ale teď mám doma i klasiku toho žánru tak se do toho časem pustim.
V rychlovce jsem si dal Remarqueovu knihu Na západní frontě klid (už asi potřetí) a pak sem se docela dlouho patlal s Nazí a Mrtví. Druhá světová válka v tichomoří, dobývání ostrova americkou divizní armádou. Několik měsíců před shozením atomových bomb. Neklade se tam tolik důraz na boj, ale spíš na psychologii postav v jedné četě, plus generál a osoby okolo něj. Snad u každé důležitější postavy přišel v průběhu knížky retrospektivní skok to minulosti, do dětství do života před válkou. Tyhle scény docela dobře objasňovali, proč se která postava chová tak a tak atp. Ke konci už to ale trochu ztrácelo dech, zkrátil bych to tak o 100 stran.

Nervozita a igelitka s nápisem "Nápojka"

20. ledna 2008 v 21:37 | SmuRf |  Takovej jako deník
Pátek proběhl překvapivě bez jakýkoliv akce. Prostě jsem po X tejdnech nikam nešel. Jednak se mi nikam nechtělo a taky jsem chtěl bejt v pohodě na důležitou sobotu. O tom ale už někdy jindy (cca ve dvou až třech týdnech), můžu vám ale říct, že nervozita byla značná a stupňovala se.... Sice vůbec netušíte o co tady go, ale časem to pochytíte..!

S kámošem jsem absolvoval skvělej pokec o naší třídě, a celkově o lidech, jak sou strašně povrchní a taky neosobní. Něco takovýho bych potřeboval prodělat častějc. Seděli jsme v opravdu pěkný hospůdce jen kousek od Karlova Mostu.
Krásná atmosféra a dveře na záchod vypadaly jako dveře od výtahu v paneláku...

Večer následoval sobotní privát u kámoše. Takový lehký repete posledních tejdnů prázdnin, kdy se podobný akce konali u něj celkem často. Samozřejmě nakoupený žrádlo a chlast dopředu. Takže strašná žranice, pak sme dělali píčovinky a ten večer pohodově utek. Akorát ten kámoš co to pořádal byl trochu víc nervní, když nám padala cibule z pizzy na koberec, ale tak to se da pochopit. Sice sem nechodí, ale rovnou se mu tady můžu omluvit za to jak sem srazil toho 0,5l Shocka a pak ho sebral a otočil, aby z něj už ten energeťák nevytejkal. Při svym stavu jsem to ale otočil úplně přesně naopak a udělalo to rychlý "blp" a všechno byla na zemi :)) Ok uznávám moje demence :)
Ráno bylo taky pěkný, někdo pustil bednu a tam běžel dokument o hadech, všichni čtyři jsme na to s otevřenejma hubama čuměli a docela dobře se vysmáli, když toho krotitele hadů, ten jeho nebezpečnej had postříkal jedem :P
Kolem devátý jsme začali radši balit, fakt jsme se nechtěli potkat s rodičema pořadatele akce. Pobrali jsme prázdný i plný lahváče co zbyly, naházeli jsme je do tašky s nápisem "Nápojka" a vypadli jsme do ranního mrholení....

Z Full Metal Jacket

17. ledna 2008 v 19:08 | SmuRf |  Útržky
"We're life takers and heartbreakers!"

Nejlepší kec....

Good Charlotte

16. ledna 2008 v 21:53 | SmuRf |  Muzika
Woow skoro bych na to zapomněl! Dneska sem konečně vyrazil pro lístek na pop-rock-punkovou kapelu Good Charlotte. Dřív fakt nejlepší moje kapela... Musim je vidět naživo.. Tahle parta bude fakt drsná. Songy jako Boys 'n Girls, Anthem, The River a I Just Wanna Live a Predictable atd. musim vidět naživo!
Lístek stál 600,- ale dobrá investice... Koná se to v kongresáku, ale až 30.3 to je trochu škoda.... :( Ale každopádně Good Charlotte v Praze, to je jeden ze splněnejch dětskejch snů... Ještě aby přijeli Blink 182 a Rancid s Nirvánou a sem nejspokojenější člověk na planětě Zemi a Mars! :)

Tudůů

16. ledna 2008 v 21:39 | SmuRf |  Takovej jako deník
A dny přicházej a utíkaj každej jinym směrem. Nepsal jsem tak dlouho, pač sem byl o vikendu s kámošema ze třídy na horách a fakt perfektní výlet. Jedna z nejlepších akcí, celý dva večery sme kalili tak cca do půlnoci a druhej den ráno jsme jezdili od rána na kopci xD mam úplně největší chuť se naučit na Snowboardu, větší eleganci jsem neviděl!!
No a jinak každý ráno rozsekanej do školy, odpoledne divný stavy na lavičce v parku. Typická story ze života. Život ubíhá a čas se vůbec nezastavuje. Od úterka až do dneška. Sedíme smějeme se, hrajeme hádání tracků a padá tma. Brouzdáme po HP(H. Počernicích a zpíváme hitovky - Ty co nechtěj na ty ser!)
Škola vůbec neubíhá, prej pojedeme na nějakej jazykáč, ale vypadá to, že tak půlka třídy nepojede. Všichni si říkaj, že to je na hovno. Jet někam do prdele na tejden, celý dny se učit a tak. Krásně se ukazuje dementní třídní kolektiv. Je to vtipný a smutný. Každej to ví, že něco není v pohodě ale nikdo to neřekne na rovinu!

Dneska jsem taky absolvoval největší žranici v dějinách mejch návštěv MC-Donaldu. Kámoš měl slevenky a tak jsem si dal obří novej hambáč, něco bacon (slanina). Je to velký jak hovado a jsou k tomu hranolky a pak dokoupeny další hranolky a pití a zmrzilna celkově asi za 150,-. Fakt ještě teď se cejtim nažranej!!
Dějou se taky divný věci... Znáte člověka co poslouchá furt dokola jeden song? A ten song se jmenuje Voodoo People (remix) od Prodigy. Mam to spojený s jednim podnikem a jeho atmosférou a vždycky si to vybavim! Je to záhada.... Asi jako tři vrcholy Bermudského asi Trojúhelníku....
Další záhada mě opravdu dostává, člověk co celý mládí pije colu a sprite, a třetí Fantu má odsunutou na žebříčku hodnot až někde vzadu... Ten člověk de po schodech a přemejšlí nad tim proč Fantu vlastně nepije... Dojde k automatu vhodí dvacku s úmyslem, že si koupí colu takhle po ráno. Jeho prst ale zcela úmyslně zabloudí a lehce ťukne do čudlu s obrázkem žluté Fanty... Celej den jí pije a přemejšlí!
Odpoledne v parku sedí a je ticho, a najednou rychlej pohyb hlavy a plot u dětského hřiště obživne a udělá podivnej pohyb... a pak je všechno při starym..... Jako dycky...


Každej jsme jinej, ale Nikdo není jako ...... Samota doma v posteli s tónama od Kryštofů bolí, chybí mi základka a všechny Věci s ní spojený....

Roots Rancid

8. ledna 2008 v 21:09 | SmuRf |  Muzika
Tak tohle je fakt něco.... Brouzdam takhle večer na youtubu a co nenajdu, nějakej novej klip k mýmu asi nejoblíbenějšímu songu celkově - Roots Radicals od Rancid. Hnedka pouštim, chvíli čekam při loadingu a pak už jen čumim...
Tohle video je totiž zaprvý nápad jako prase a za druhý, věc kterou bych chtěl taky někdy zažít.
Parta cápků (hlavně nejlepší dancer xD) si sepsali seznam míst, o kterejch se Rancidi zmiňujou ve svejch songách a všechny je objeli a aby toho nebylo málo navštívili rodné ulice členů Rancid , jejich školy a celkově si udělali asi pěknou projížďku po státech.
Pohodlně se uvelebte a sledujte tancujícího cápka v triku Rancid a Converskách, kterej to od začátku do konce ani na chvíli nevzdá a celou dobu fakt paří na ten nejlepší song..... Respekt tvůrcům!

Pondělek

7. ledna 2008 v 21:19 | SmuRf |  Takovej jako deník
Včerejší taneční naštěstí skončily (vlastně ani nezačaly) dobrym zatáhnutím do pražské hospody na Náměstí Republiky...
Doma samozřejmě v dobré náladičce a druhej den (dnešek) krásně na desátou do školy... Ráno jako každý jiný, trochu jsem pospal, zaspal, poslech pár songů od Johnnyho Cashe a plus ještě Static-X. Ty žánry se mezi sebou sice trochu mlátily ale na ráno to byla kombinace, na kterou jen tak nenarazíš.
Po cestě na bus zase hráli Babyshambles - Fuck Forever a svítilo slunko. Sníh se lesk a moje skejtky klouzaly hnědym uježděnym bahnem.
Pondělí mám už poněkolikátý stejný. Ze začátku mam fakt skvělou náladu, celej vysmátej atak. Stává se to skoro pravidelně. Hlavně když máme na desátou. Dneska to bylo úplně stejný. Navíc spojenej tělák s holkama - vždycky hrajeme volejbal a vždycky to je zážitek, z kterýho člověk "žije" tak další dvě hodiny :D
Náladu mi celkem zkazily laborky, který nám náš třídní vrátil opravený. Opravdu krásnej školní systém (OF A DOWN!). Seru se doma s laborkama nejmíň tři hodiny, počítam velikosti molekul v nějaký blbosti.... Kdybych se na to vykašlal a tři hodiny strávil jinak, dostal bych jen pětku. Ale to já ne, já sem to celý namáhavě vypracoval a jako odměnu jsem dostal pětku s vykřičníkem a čtyřku... To mě jako rozsekalo xD


Na odpoledne jsem měl skvělej plán... Přijít domů, nechat se sprdnout od mámy za to, že jsem si do sněhu nevzal zimní boty, pak se jít ostříhat a pak udělat další laborku :D
První dvě části plánu jsem splnil na jedničku, pak si nazul už zmiňované zimní boty a vyrazil přes počernice ke kadeřnici. Ve frontě jsem si celkem počkal a zjistil jsem, že jedna ta kadeřnice fakt ráda stříhá do ztracena :) řekla to asi třem lidem co byli přede mnou a všichni souhlasili.... Náhoda....
Musím vám říct, že jsem přišel na další nevýhodu toho, že nevidim vůbec dobře na dálku. Když se mě ta ženská ptala jestli sem spokojenej, vůbec nevidim do zrcadla a musim doslova naslepo kejvat, že to vypadá fakt dobře... Rychle jsem zaplatil a vyběh ven a rychle pod lampu, vytáhnout mobil cvaknout se a jen si oddechnout :)) dopadlo to dobře. Snad podruhý v životě jsem spokojenej :) uvažuju ještě o zelenym nebo červenym melíru, ale nakonec z toho nic nebude. Možná si ale dam předsevzetí, že někdy do léta bych si to moh nechat udělat..... Ale uvidim, máma říkala, že to je drahý, ale nevěřim jí, chce mě jen odradit!

BTW: přestal jsem psát psaný smajlíky, sralo mě to :)

Comment from Youtube

6. ledna 2008 v 16:00 | SmuRf |  Útržky
Some things are forever... Like Johny Cash & June Carter...

Comment on youtube.com

Year 2007

6. ledna 2008 v 15:48 | SmuRf |  Myšlenky/Názory
Myslim, že by bylo docela vhodný tady taky zhodnotit před pár dny skončenej rok 2007.
Kvůli tomuhle jsem se ponořil hluboko do svého blogu a vyhrabal podobnej článek akorát z minulého roku. Při čtení mě nevim proč celkem mrazilo v zádech, něco mi přišlo jako nesmysl, něco jako naprostá pravda. Můžete se taky podívat KLIKNĚTE SI....


Tenhle rok, se toho dělo tak strašně moc a v podstatě nic. Nikam jsem se za tu dobu neposunul.
Beru jako dobrou věc, že jsem začal chodit na koncerty, naučil se malinko na kytaru, vydělal těžký prachy na brigádě, za který jsem pořídil foťák mobil a další věci.
Sere mě ale strašně jedna moje vlastnost, která mi ve všem co dělam hází klacky pod nohy. Můžete hádat, ale stejně vám to řeknu- je to nerozhodnost! Promítá se ve všem, v celym mym životě a vždycky když se objeví, mam z toho blbou náladu a nic se nedaří.
V roce 2007 vzpomínam taky na letní prázdniny, i když jsou trochu zahalený v takovym mlžnym oparu :) Dál dobrá akce byla voda, víceméně a to doufam, že se to tenhle rok zopákne, třeba i soukromě o prázdninách! Vůbec od prázdnin 2008 si slibuju hodně... Nějakej fesťák, vodu, tábor a chaty... Před létem už zase máme naplánovaný nějaký rybaření - tak doufam, že se to všechno vydaří a povede!
Do novýho roku si nedávám žádný předsevzetí, vim, že bych žádný z nich nesplnil, i když možná bych bral to zkusit a naučit se na snowboardu, což se mi možná splní o jarňákách jestli nepudeme permanentně v lihu :)

Užijte si tenhle rok, hlavně léto... Ta zima co je teď je fakt na posrání!

Time is a wastin

6. ledna 2008 v 15:35 | SmuRf |  N1 Songs
Včera jsem koukal už podruhý na film Walk the Line. Je to životopisnej film americký countryový legendy - Johnnyho Cashe a jeho kapely Tenesse Three. Já rozhodně country neposlouchám, ale Cash mi příjde strašně sympatickej a ta muzika se k době, ve které se film odehrává skvěle hodí!
Písnička co máte nahoře (hlavně ta druhá část), je duet Johnyho Cashe a jeho budoucí manželky June Carterové (oba samozřejmě v podání herců :) ) Včera mě to hrozně chytlo, akorát tenhle song nebudu nikdy nikde moct sehnat, protože opravdovej Cash ho s opravdou June nikdy nenahral. Takže jediné co mi zbejvá, je si ho pořád dokola pouštět na youtubu.....

Silvestr

2. ledna 2008 v 15:48 | SmuRf |  Takovej jako deník
Silvestrovská akce u kámoše doma se opravdu hodně povedla!!!
Jeho rodiče odjeli někdy odpoledne a už kolem páté šesté hodiny se tam začaly stahovat houfy lidí, z celkovýho počtu něco kolem dvaceti lidí. Já se dvěma kámošema sme dorazili někdy v půl sedmý a docela sme čuměli. V kuchyni posedávala halda lidí a zobali chlebíčky s čipsama. V duchu nám v hlavě proběhlo "Sme tady správně na tý akci?". Prošli jsme obejvákem, kde naplno hráli jak SOAD tak i nějakej hip hop a sešli na zahradu. Tam sme vytáhli společně s organizátorem zahradní křesílka a pohodlně se usadili. Sice trochu zima, ale dalo se to vydržet. Po chvíli se začali objevovat první opilý lidi, co tam pobíhali a smáli se. Jeden pak skoro usnul na sedačce.
My už jsme taky začali klopit ledově chlazený zlatoprameny, venku na silnici už partička střílela asi dvě hodiny rachejtle a házela petardy.
Dopili sme pár pivek a šli dovnitř pro něco tvrdýho, ještě předtim kolovala havana a absint, kterej aspoň mně chutnal jako oříšky. Vevnitř jsme prošli kuchyní, kde se na stole objevily dvě obří plechovky - jedna s okurkama a druhá s broskvema. Sme se trochu podivili a vytáhli si ledově chlazenou zelenou. Aby sme to nesosali jen tak z flašky, rozlili jsme si to do kelímků na pivka. A z těch kelímků to mizí celkem slušně rychle!!! Pak si pamatuju, že tam ještě někde kolovala nějaká modrá a to ani nevim co to bylo, ale nechutnalo to tak špatně.
Teď by to ještě chtělo popsat vlez z baráku na zahradu. To představovalo balkónový okno/dveře a pod nima asi půl metrovej schod dolů na zahradu. Aby to nebyl takovej brutální skok, byly tam přistavěný malý dřevěný schůdky. Ty ale někdy pozdějc někdo vtipně odsunul a pak (nebyl jsem jedinej) si v pohodě vycházim a strašně se rozsekam (vim z vyprávění). Celkově bylo ráno dost lidi celkem slušně zabahněnejch.

Bylo toho fakt dost, pak sem ještě blil, asi hodinu ležel v krabicích, převrátil tři popelnice, odved dva kámoše domů, poslal nějakýmu hopperovi Walking on Sunshine do mobilu, ráno vypil další dvě pivka a hodil si pár petard. Dokonce jsem i chvíli spal, ale né moc. Kretén ve spodním patře furt řval, že je na cracku a asi až po hodině usnul....

Akce jak má bejt!


Tak nějak (psáno ještě před vánocema)

1. ledna 2008 v 18:00 | SmuRf |  Takovej jako deník
Psáno před Vánocema

První věc co musím říct je, že mě v poslední době hrozně štve Blog.cz, neustále to padá, a když už se něco načte tak to trvá strašně dlouho a jakýkoliv další překlepnutí na stránce znamená další nervy drásající nápis stránka nenalezena! Grrrr! Stěhovat se ale nehodlam, nemínim tady zanechat všechny svoje články, fotky a úvahy napospas... Přece jen tenhle blog tvořim už přes rok!
Tím se taky elegantně dostávám k tomu, že jsem si během tejdne všiml, že na tomhle blogu opravdu pracuju už něco přes rok, což mě samotnýho docela překvapilo. Kdyby stránka furt nepadala přečet bych si víc svejch starejch článků... Takhle jsem stihl asi jen dva a přišlo mi, že to psal někdo úplně jinej *úsměv*.

A co jinak? Nic, škola byla poslední tejden hrozná nic se nedělo a byla hrozná nuda. Opravdu hrozná... Tenhle předvánoční tejden byla akademie, které jsem se naštěstí nezůčastnil. Částečně kvůli nákupu dárků, částečně, protože se mi tam nechtělo... Dnes jsem taky absolvoval vánoční besídku, ta nakonec nebyla tak špatná *mrknutí*.
Někdy během ledna ale spíš až února vám tu ještě popíšu jednu aktivitu, která mě poslední dobou celkem zaměstnávala. Vy co mě neznáte se budete asi divit, vy co mě znáte (vím jen o pár lidech) asi budete překvapený. Doufam, že jste pořádně napnutý *mrk*.


Chtěl jsem vám ještě říct, abyste měli pěkný vánoce. Já zejtra odjíždím klasicky za dědou. Klidně bych ještě odpoledne něco napsal, ale myslim, že mi to blog.cz nedovolí. Píšu radši teď, když mám aspoň částečnou jistotu! Takže ještě jednou - pěkný vánoce, hodně cukroví a kapra!EDIT: obrázky z Futuramy - poslední dobou hodně sleduju, to je prostě neuvěřitelnej seriál!

u psaní jsem poslouchal OASIS - Be Here Now, tohle teď poslouchám poslední dobou furt, super muzika!