Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Duben 2008

Heh

30. dubna 2008 v 16:51 | SmuRf |  Takovej jako deník
Právě jsem přijel ze školního jazykáče a musim říct, že jedna z nejlepších školních akcí celkově. Ale teď už zase musim jet dál, odjíždím na chatu kalit asi tak za hodinu. Se mějte!

Flatout 2

8. dubna 2008 v 21:32 | SmuRf |  Hry
Jediná hra, kterou v poslední době hraju... Závody s možností ničení okolí trati a hlavně ničení soupeřova vozu přímo při závodu. Za destrukci je řidič odměněn bonusy, za které si může svojí kárku vytunit, popř. nakoupit lepší fáro.
Celá hra je rozdělena na tři kategorie podle aut. Otřískané derby speciály, sporťáky a rychlá a luxusní cestovní auta. V každé kategorii se jezdí normální závody na kola (plus hodnocení za největšího bourače), destruction derby (název mluví za vše) anebo akrobacie s řidičem (házení žabek, poker, kuželky, aj.) popř. různé speciální okruhy.
Dá se to krásně hrát po netu a myslim, že na nějakou lan partý je to jasná volba!

Sleepy Youth

8. dubna 2008 v 21:13 | SmuRf |  Takovej jako deník
"..... inspirujou mě mý deprese...."

To nahoře je jen tak mimo - takovej výkřik do tmy z jednoho textu. Přejít bez zamyšlení! Líbí se mi to a chci to mít na svojí stránce :P

Poslední dva tejdny je to naprostá zívačka, i když bych šel brzo spát tak jsem ráno naprosto na sráče. Nepomáhá nic, náročn víkendy jsou prostě náročný víkendy a to je něco co v pracovním tejdnu nejde dohnat zpátky.
Škola se vleče a je to tam strašná nuda, únava mě oloupila i o poslední špetku akčnosti. Takže jen tak sedim a koukam, ono vlastně ani moc jinejch činností dělat nejde...
TeĎ budeme mít nějaký sezení s psychologem na téma konverzace - to sezení má 12 hodin a zabere v podstatě celý dva dny. Pátek a příští středu.... To bude moc pěkný, všichni se těšíme....

Čekám jen na léto, před létem jedu na vodu - nejdřív s novou třídou jako školní akce, pak se starou třídou a učitelkou ze základky, která veze svoje současný žáky (taky jako školní výlet). No a naše stará třída si ten výlet ještě možná prodlouží, což bude úplně nejlepší :)
Zároveň už jsme našli, že v červnu je nějakej strašně velkej festival a celej úplně zadarmo, plus kemp taky zadarmo, takže mám asi další víkend v červnu plnej...

Poslední dobou taky nic nestíhám, nemam nejmenší chuť se učit, a začal jsem chodit do posilky. A to konečně pravidelně - to už je co říct! Do léta ze mne bude korba! :))

K fotce - dvě věci co tam mám na sobě nejsou moje, je to jen taková letní póza....

GC v Praze

8. dubna 2008 v 20:50 | SmuRf |  Muzika

Přesně takhle to tam vypadalo :)

Ano byl jsem na koncertě Good Charlotte, který už jsem tady nějakou dobu dopředu inzeroval. Nechce se mi moc všechno rozepisovat, takže to vezmu stručně.
Přišli jsme podle nás celkem brzo, ale vevnitř už byla pořádná hromada lidí všech možnejch kategorií a stylů. Rodiče s dětma, rockeři a samozřejmě emařky.
Balkóny byly naprosto plný a plocha se začala do-zaplňovávat ve chvíli, kdy se ozvaly první zvuky české předkapely Clou. Ty zněly k mému překvapení hodně dobře, i když je pravda, že oproti jejich jedinejm dvěma hitovkám (Island Sun a Lean On My Shoulder) zní ten zbytek celkem jednotvárně.

Pak už samozřejmě přišli GC. Pozdravili Prahu a celej svůj koncertní set nezahájili ničím jiným než naprostou peckou The River. Setlist najdete kdyžtak na goodcharlotte.cz. V půlce koncertu přišla naštěstí akustická pauza, kdy vylezl jen frontman s akustikou a odehrál cca tři songy (Where Would We Be Now na videu výše!). Pauza přišla docela vhod, pořádně jsem se vydejchal a poslední část koncertu jsem si to nejvíc užil :) Nakonec žádné přídavky, stylově zakončeno Lifestyle Of The Rich And The Famous a konec....

Chtěl bych ještě tak jako lehce zkritizovat lidi co na koncertě byli.... Za prvý přišlo mi, že to tam byla chvílema strašná křeč a že v podstatě nikdo zas tak moc nepařil. Za druhý vzkaz holčičkám někde celkem vepředu: Jestli chcete na koncertě stát vepředu a dělat něco podobnýho lidskýmu řetězu, přes kterej nikoho nepustíte, tak radši příště zůstaňte doma!!! :P Demence... Hlášky typu netlačte se atp. na takovejhle masovej koncert fakt nepatřej :P

Robots In Disguise - DJ's Got A Gun

7. dubna 2008 v 17:03 | SmuRf |  N1 Songs

Hodně dobrej song. Nejlepší poslech ve stavu hlubokýho opilectví atp... :) Jinak tahle kapelka dvou ženskejch dost dobře šlape :))