Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Červen 2008

Jupí

25. června 2008 v 20:56 | SmuRf
Takže po dlouhý době zdravim, celkem nově s červenejma vlasama (ode dneška) a s koralema z Votvíráku (kalbáá, škoda, že jen jednodenní). Poslední měsíc školy nejvíc hektickej a nabitej, moc toho nestíhám. Známky sem vytáh na jednu trojku z biologie a napomenutí třídního za tu chlastačku na jazykáči.... Takže super!
Prázdniny už teď nejvíc nabitý. Hlavně červenec, jedu dokonce na Mighty Sounds! Srpen je takovej napůl, ale to už se něco najde. Největší problém bude s prachama. Trochu bojim, že mi to nevystačí, ale tak asi na táboře budu hodně šetřit, abych si pak moh pořádně užít chaty u kamarádů atd. A v září mě čekaj 18tiny, co musí bejt samo o sobě dost velký :)
Jinak za poslední dobu jsem byl na vodě na slovensku. Fotky bych uploadnul, ale jak jsem říkal není čas... Zhodnotim jen pár slovama -> Slovensko celkově úplně na blití, jediný co tam je hezký je příroda, jinak města sou fakt fekální. Občas tam byla fakt parádní nálada a dost dobrá prdel ale občas byla zas strašná nuda. Trochu sem vylepšil svůj volejbalovej skill, opálil se atd. A ani nás neokradli cikáni :)

Nově objevená muzika:

Foxboro Hottubs - vedlejší projekt Green Day, rock'n'roll a to celkem pohodovej
Franz Ferdinand - indie rock, jde to!
Hadouken - elektro britskej objev sezóny (z Filtru), celkem psycho, ještě nemam moc naposlouchaný
Lars Frederiksen and the Bastards - vedlejší projekt z Rancid, parádní punk
Pendelum - strašný psycho
Raconteurs - vedlejší projekt White Stripes, paráda! Nejlepší song Old Enough
The Who - starej rock, Talking 'bout my G-g-g-generation!
The Hives - suprovej indie rock('n'roll)
Offspring - nový CD.... triochu něco jinýho než dřív, ale docela hustý, dobrej přebal CD a parodie (asi?) na American Idiota
Rise Against - trochu drsnejší punk rock, už na pomezí hardcoru.... docela často teďka poslouchám ještě s Story Of The Year

Občas

4. června 2008 v 21:25 | SmuRf |  Takovej jako deník
Nemůžu si pomoct, ale občas je prostě všechno špatně. Třeba teď

Question?

2. června 2008 v 22:08 | SmuRf |  Zbytek co se nikam nevešel
Ehm, musim říct, že mam rád chvíle upřímnosti (třeba když se hodně chlastá :) ) a myslim, že tady nastal čas na jednu takovou chvilku.
Otázka je jednoduchá. A pls fakt maximální upřímnost...
Kolik je vás, který osobně znám a který sem chodíte?
pište do komentů

Ha

2. června 2008 v 21:55 | SmuRf |  Takovej jako deník
Tak jsme se všichni konečně dočkali, je tu zase parádní hic. Já jsem se na léto těšil, ale tohle je trochu moc :) V sobotu jsme chtěli jít na kolo, ale po asi pěti kilometrech jsme to zapíchli v nejbližší cukrárně, dali zmrzlinu (já osobně dvě Rakety) a pak jeli domú.
Ve škole je to teď trochu drsnější, zaprvý strašný horko, zadruhý samý testy. Když všechno naprosto vyhaluzim, což se asi nestane tak budu mit jen trojku z němčiny. Tou jsem si jistej, i když mam teď průměr 2,49. Uklidňuje mě jen to, že do konce klasifikace zbejvá tak tejden, přičemž v pátek asi nepůjdu do školy a v pondělí snad bude stávka učitelů.
Pro mě je teda tenhle tejden v podstatě poslední školní, ten další už je uvavřená klasifikace a v pátek odjíždíme na vodu někam na Slovensko a prej to je tak dravý, že budeme muset mít na sobě helmy :-O pak se vrátim, budu tak dva tři dny doma a pak asi/snad pojedu na naší privátně organizovanou vodu tak od pondělí do středy (krásy Vltavy, krásy Krumlova atd.). Ve čtvrtek to vypadá, že cápek ze třídy bude hrát se svojí kapelou v Modrý Vopici a v pátek je výzo, hodně dobrý!

Jo a když už je řeč o tom pátku co teď bude - dneska přišel domů táta a úplně jakoby nic začal, že možná půjde na Kiss. A pak jestli nechci jít s nim xD a zejtra jde koupit lístky asi :D dneska večer jich podle stránek Sazky zbejvalo 61 na stání, tak se ještě uvidí..... :-/
Za tu dobu co jsem nic nepsal se taky stala jedna hodně hustá věc, Lenka (zdravim :) ) od nás ze třídy byla na koncertě Wanastovejch Vjecí (sry jestli se to píše jinak) a po koncertě šla domů s kytarou a to dokonce podepsanou a s věnováním. Věřte nebo nevěřte je to pravda, taky sem čuměl :D
A mimochodem, včera jsem si změnil po hodně dlouhý době pozadí na kompu. Siluetu Cobaina nasvícenýho zezadu reflektorem vystřídalo něco trochu méně depresivního a to přebal živáku od Blinků - The Enema Strikes Back!

Jet - Cold Hard Bitch

2. června 2008 v 21:32 | SmuRf |  N1 Songs

Tuhle kapelu jsem našel díky kámošovi ze třídy, přes song Are You Gonna Be My Girl, kterej určitě znáte. Tyhle Jet jsou Australská kapela, co je podle vlasních slov ovlivněná skupinama jako Beatles, Sex Pistols, Kinks, AC/DC, Oasis a Rolling Stones.
Tahle kombinace dává dohromady fakt hodně dobře znějící muziku s nádechem starýho rock'n'rollu i toho moderního rocku. Tenhle song je nejvíc. Skvělej hlas!Last.fm

2. června 2008 v 21:28 | SmuRf |  Muzika
Skvělá věc, poslední dobou jsem na ní celkem závislej. Vždycky, když sem na kompu tak se aspoň třikrát až petkrát musim na svůj profil podívat.
O co vlastně jde? Last.fm je takovej jednoduchej prográmek, kterej si může každej na stejnojmenné stránce stáhnout a nainstalovat. Vytvoříte si profil kam se vám ukládají záznamy o poslechu muziku na kompu. Celkově to na netu vyhodí tři tabulky, nejvíc poslouchaný kapely za poslední tejden, nejvíc poslouchaný kapely celkově a nejvíc poslouchaný songy. To všechno v číslech.
A pak je tam navíc ještě jedna věc, daj se přes to najít dobrý kapely. Ten program vyhodnotí co každej uživatel poslouchá a na základě toho mu to vyhodí playlist kapel, který hrajou podobnej styl. Já jsem se k tomu ještě pořádně neprokousal, protože mám teď hodně nový muziky i tak, ale tak snad časem :)

EDIT: takhle to vypadá, že jsem velkej posluchač SOADu, ale zas tak to není. Né že bych je neměl rád, ale takhle moc jich mám jen kvůli tomu, že s kámošem hrajem Diablo II a já si udělal takovej údernej playlist složenej hlavně z těch SOADů a poslouchal jsem ho hodně dlouho v kuse... Takže asi takhle :)