Ale já jsa nuzák, mám jen své sny. rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Leden 2009

2OO9

7. ledna 2009 v 22:26 | SmuRf |  Takovej jako deník
OK, jsem zas zpátky. Byl jsem tu celou dobu, ale naprostá nechuť něco psát mě držela od stránky blog.cz dál. Nebyla na to vůbec ta správná nálada, dřív to bylo, že jsem si sednul, sesmolil pár myšlenek do článku, přidal navrch oblíbenej song toho dne a tím to končilo.
Dneska už jsem se ale konečně k něčemu dokopal :)
Za celou dobu co jsem nepsal jste o nic nepřišli. Začal jsem chodit do autoškoly, která mi ale absolutně nejde. Dokonce mi milý instruktor po jedné jízdě řekl, že to byla nejhorší jízda jakou za poslední rok viděl. Motivace mi rozhodně nechybí :)
Těsně před vánocema jsem si udělal parádní jizvu na koncertě Vypsaný Fixy při stage divingu jsem po pár metrech trochu propad do lidí a natrh si obočí a trochu pomlátil krk atp. Krvácení zastavila kamarádka Markéta (dík ;) ) oranžovou dětskou náplastí a já s radostí pařil dál v první řadě až do konce. Po návratu domů jsem to celý omyl a krev už netekla, šel jsem spát. Probuzení bylo docela zajímavý, zaschlá krev na čele i nateklá do ucha a trocha i na polštáří. Rodiče rozhodli, že by se to mělo sešít :D tak jsme vyjeli na Bulovku, kde mi pan doktor udělal jeden (jak se později vyjádřila doktorka, která mi ho vytahovala: "Jéé ten je krááásnej!" podkožní steh a jelo se domů. Konec příběhu ;)
Dál se událo několik oslav 18tin, včetně té mojí. Všechny se více méně vyvedli a skoro všichni už jsme tím pádem dospělí :D


Na závěr tiché povzdechnutí, ať už je zase léto a prázdniny....


A teď du spát, pokračování někdy jindy.

The Subways

7. ledna 2009 v 22:05 | SmuRf |  Muzika
Pokud to ještě nevíte - ONI přijedou! A to někdy na začátku dubna, datum vystoupení je trochu zmatený. Někdo říká 6. někdo 8. každopádně je jistý, že se koncert bude konat v Lucerna Music Baru a taky to, že já tam budu :)


The Raconters - Salute Your Solution

7. ledna 2009 v 21:59 | SmuRf |  N1 Songs
Kapela Raconteurs, což je vedlejší projekt mega-slavnýho Jacka Whita z neméně slavných White Stripes, je doslova a do písmene malý zázrak. Co jsem tak koukal, recenzenti se rozplývají nad originálním 60tkovým retrem téhle party a ja nemůžu jinak než souhlasit s nimi. I ten klip sestříhanej z fotek je parádní!Story Of The Year - Messgae To The World

7. ledna 2009 v 21:54 | SmuRf |  N1 Songs
Tenhle song je naprosto top, tak ho zkuste. A do komentů můžete napsat co si myslíte, že v textu myslej tučně zvýrazněným dvouřádkem.